Test na inteligencję. Niewielu da sobie radę

34

Choć testów na inteligencję jest w internecie całe mnóstwo, ten sprawdzi nie tylko spostrzegawczość, ale również... cierpliwość. Podejmiesz rękawicę? Zadanie tylko z pozoru wydaje się bardzo łatwe.

Test na inteligencję. Niewielu da sobie radę
Test na inteligencję (playbuzz.com)

Chcesz sprawdzić swoją inteligencję, ale brak ci czasu i chęci na rozwiązywanie długich i żmudnych testów? Mamy na to rozwiązanie!

Zadanie jest bardzo proste. Chodzi o to, by wśród liter "d" znaleźć wszystkie litery "b". Żeby nie było zbyt prosto, jest kilka rund.

To zadanie nie tylko sprawdzi, jak bardzo spostrzegawczy jesteś, ale przekonasz się też, czy twoją mocną stroną jest cierpliwość. Ale uwaga - tylko osoby o ponadprzeciętnym ilorazie inteligencji będą w stanie odnaleźć wszystkie literki "b". Ile z nich widzisz?

Zaczynamy test od rundy pierwszej.

Jeśli udało Ci się znaleźć wszystkie lidery "b" - brawo. Masz niebywale rozwinięty iloraz inteligencji.

Jesteś perfekcjonistą, uwielbiasz wyzwania i cenisz sobie różnorodność. Estetyka jest dla ciebie bardzo ważna, jesteś mistrzem w rozwiązywaniu problemów, a jednocześnie nie brak ci kreatywności. Twoja wyobraźnia nie ma granic i możesz się pochwalić wyjątkowo otwartym umysłem - można przeczytać na portalu playbuzz.com, który przygotował ten test

Jak wam poszło? Znaleźliście wszystkie?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić