Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Aż chce się płakać. Przerażające odkrycie w tysiącach paczek z Chin

344
Podziel się:

Co najmniej 5 tysięcy martwych zwierząt domowych zostało znalezionych w kartonowych pudełkach wysyłkowych w jednym z magazynów firmy przewozowej w środkowych Chinach.

Aż chce się płakać. Przerażające odkrycie w tysiącach paczek z Chin
W magazynie znaleziono 5000 martwych domowych zwierząt. (Twitter)

Przerażające odkrycie w prowincji Henan, w środkowych Chinach. Co najmniej 5000 domowych zwierząt w tym: koty, psy, świnki morskie i króliki znaleziono martwych w pudełkach na stacji jednej z firm transportowych.

"Stacja była zaśmiecona pudłami z tysiącami zwierząt, które już zdechły, a całe miejsce cuchnie gnijącymi ciałami. To było jak piekło" - powiedziała Hua, założycielka grupy ratowniczej dla zwierząt Utopia.

Wszystkie zwierzęta trzymane były w plastikowych lub metalowych klatkach zapakowane w kartonowe pudła z otworami do oddychania. Pozostawiono je w pudłach bez jedzenia i wody przez około tydzień, zanim odkryto je na stacji Dongxing Logistics w mieście Henan, Luohe.

"Było oczywiste, że zdechły z powodu uduszenia, odwodnienia i głodu" - dodaje Hua.

Chińskie prawo zabrania transportu żywych zwierząt w pudełkach. Hua powiedziała, że najprawdopodobniej zwierzęta zostały kupione przez Internet jako zwierzęta domowe. Mogły jednak zostać w magazynie przez opóźniony odbiór, ponieważ firma logistyczna mogła odmówić podpisania przesyłki naruszającej przepisy transportowe.

Nieporozumienia wewnątrz firmy przewozowej i niespójność we wdrażaniu przepisów transportu zwierząt bezpośrednio doprowadziły do ​​tragedii. Oczywiście odpowiedzialność ponoszą również kupujący i sprzedający - powiedział Hua.

Hua i innych 20 wolontariuszy ze wszystkich zwierząt zdołali uratować 200 królików oraz 50 psów i kotów. Wiele z nich oddano do adopcji mieszkańcom miasteczka, a ciężko chore zwierzęta trafiły do klinik weterynaryjnych.

Lokalne służby rozpoczęły już dochodzenie w sprawie makabrycznego odkrycia.

Zobacz także: Krokodyl zaatakował psa. Szybki koniec dla pupila
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(344)
Tadek
rok temu
A później Chińczycy oskarżają innych o to, że ich zarazili koronawirusem... Świat powinien coś z tym chińskim zagrożeniem zrobić... ale boję się, że oni już za mocno urośli w siłę...
jjklo
2 lata temu
fajna inscenizacja brawo
KODO
2 lata temu
Ten kraj nie powinien istnieć bo to gorszy od dzikich plemion
Wera
2 lata temu
To straszne, na prawdę nie rozumiem jak można tak traktować zwierzęta, aż mi się chciało płakać na samą myśl o tych biedactwach😢😖😣
Prawda
2 lata temu
To nie Chinczycy sa winni tylko ludzki konsumpcjonizm i chec zysku , coraz nizsze ceny towarów które sa produkowane w Chinach bo reszta tak chce, bo jest taniej i da sie zarobic , to cała prawda o Swiecie a nie wina akurat tych którym reszta swiata zleca prace której nie wykonuje sama , moze czas na refleksje a nie oskarzenia , pomysl konsumencie ile jedzenia wyrzucasz do kosza ? , ile niepotrzebnych rzeczy kupujesz i wyrzucasz do kosza , to jest juz choroba cywilizacyjna która trwa wraz z naciaganym przez marketing tzw . postepem technologicznym .
Ktos Tam
2 lata temu
To pewnie laboratoryjne zwierzęta Chińczycy poddali je do badań
Gratuluję
2 lata temu
To było przeznaczone wysyłki do jedzenia?
Kasia3458
2 lata temu
Kto normalny zamawia zwierzę wysyłką to chore i nie normalne do sklepu lub schroniska nie mogą pujsc 😡
Abc
2 lata temu
Winny jest wlasciciel psa. Poto go tam przeprowadził.
Smutek :(
2 lata temu
Patrząc co ci ludzie robią na świecie i niszczą życie i ta planetę będąc jednocześnie pazernymii nie patrząc na przyszłość naprawdę. Powinni zostać posegregowanii i zutylizowanii
Sxx
2 lata temu
Oczywiście reklama załadowała się szybciutko, ale film nawet nie ruszy.... Ehh
Beka🏪
2 lata temu
Spoko każdy ma coś z chin w swoim domku🤣
AAA
2 lata temu
Tylko tam można spotkać u skośnookich takie okropieństwo na zwierzętach...
Glhf
2 lata temu
Nie no na serio czasami trzeba by było roztrzelać za takie zachowanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić