o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Aż chce się płakać. Przerażające odkrycie w tysiącach paczek z Chin

344
Podziel się

Co najmniej 5 tysięcy martwych zwierząt domowych zostało znalezionych w kartonowych pudełkach wysyłkowych w jednym z magazynów firmy przewozowej w środkowych Chinach.

Aż chce się płakać. Przerażające odkrycie w tysiącach paczek z Chin
W magazynie znaleziono 5000 martwych domowych zwierząt. (Twitter)
bECWsARh

Przerażające odkrycie w prowincji Henan, w środkowych Chinach. Co najmniej 5000 domowych zwierząt w tym: koty, psy, świnki morskie i króliki znaleziono martwych w pudełkach na stacji jednej z firm transportowych.

"Stacja była zaśmiecona pudłami z tysiącami zwierząt, które już zdechły, a całe miejsce cuchnie gnijącymi ciałami. To było jak piekło" - powiedziała Hua, założycielka grupy ratowniczej dla zwierząt Utopia.
bECWsARj

Wszystkie zwierzęta trzymane były w plastikowych lub metalowych klatkach zapakowane w kartonowe pudła z otworami do oddychania. Pozostawiono je w pudłach bez jedzenia i wody przez około tydzień, zanim odkryto je na stacji Dongxing Logistics w mieście Henan, Luohe.

"Było oczywiste, że zdechły z powodu uduszenia, odwodnienia i głodu" - dodaje Hua.
bECWsARp

Chińskie prawo zabrania transportu żywych zwierząt w pudełkach. Hua powiedziała, że najprawdopodobniej zwierzęta zostały kupione przez Internet jako zwierzęta domowe. Mogły jednak zostać w magazynie przez opóźniony odbiór, ponieważ firma logistyczna mogła odmówić podpisania przesyłki naruszającej przepisy transportowe.

Nieporozumienia wewnątrz firmy przewozowej i niespójność we wdrażaniu przepisów transportu zwierząt bezpośrednio doprowadziły do ​​tragedii. Oczywiście odpowiedzialność ponoszą również kupujący i sprzedający - powiedział Hua.

Hua i innych 20 wolontariuszy ze wszystkich zwierząt zdołali uratować 200 królików oraz 50 psów i kotów. Wiele z nich oddano do adopcji mieszkańcom miasteczka, a ciężko chore zwierzęta trafiły do klinik weterynaryjnych.

bECWsARq

Lokalne służby rozpoczęły już dochodzenie w sprawie makabrycznego odkrycia.

Zobacz także: Krokodyl zaatakował psa. Szybki koniec dla pupila
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECWsARK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(344)
Tadek
8 miesięcy temu
A później Chińczycy oskarżają innych o to, że ich zarazili koronawirusem... Świat powinien coś z tym chińskim zagrożeniem zrobić... ale boję się, że oni już za mocno urośli w siłę...
jjklo
11 miesięcy temu
fajna inscenizacja brawo
KODO
11 miesięcy temu
Ten kraj nie powinien istnieć bo to gorszy od dzikich plemion
bECWsARL
Wera
12 miesięcy temu
To straszne, na prawdę nie rozumiem jak można tak traktować zwierzęta, aż mi się chciało płakać na samą myśl o tych biedactwach😢😖😣
Prawda
12 miesięcy temu
To nie Chinczycy sa winni tylko ludzki konsumpcjonizm i chec zysku , coraz nizsze ceny towarów które sa produkowane w Chinach bo reszta tak chce, bo jest taniej i da sie zarobic , to cała prawda o Swiecie a nie wina akurat tych którym reszta swiata zleca prace której nie wykonuje sama , moze czas na refleksje a nie oskarzenia , pomysl konsumencie ile jedzenia wyrzucasz do kosza ? , ile niepotrzebnych rzeczy kupujesz i wyrzucasz do kosza , to jest juz choroba cywilizacyjna która trwa wraz z naciaganym przez marketing tzw . postepem technologicznym .
Ktos Tam
12 miesięcy temu
To pewnie laboratoryjne zwierzęta Chińczycy poddali je do badań
Gratuluję
12 miesięcy temu
To było przeznaczone wysyłki do jedzenia?
Kasia3458
12 miesięcy temu
Kto normalny zamawia zwierzę wysyłką to chore i nie normalne do sklepu lub schroniska nie mogą pujsc 😡
Abc
12 miesięcy temu
Winny jest wlasciciel psa. Poto go tam przeprowadził.
Smutek :(
12 miesięcy temu
Patrząc co ci ludzie robią na świecie i niszczą życie i ta planetę będąc jednocześnie pazernymii nie patrząc na przyszłość naprawdę. Powinni zostać posegregowanii i zutylizowanii
Sxx
12 miesięcy temu
Oczywiście reklama załadowała się szybciutko, ale film nawet nie ruszy.... Ehh
Beka🏪
12 miesięcy temu
Spoko każdy ma coś z chin w swoim domku🤣
AAA
12 miesięcy temu
Tylko tam można spotkać u skośnookich takie okropieństwo na zwierzętach...
bECWsARD
Glhf
12 miesięcy temu
Nie no na serio czasami trzeba by było roztrzelać za takie zachowanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić