To dowód na to, że duchy istnieją. Tego nagrania nie da się wytłumaczyć

98

Fascynaci zjawisk paranormalnych uważają, że to wideo jest dowodem na to, że duchy istnieją. Nie da się logicznie wytłumaczyć tego, co się na nim wydarzyło.

To dowód na to, że duchy istnieją. Tego nagrania nie da się wytłumaczyć
Kadr z nagrania (Twitter)

Wideo powstało 12 grudnia tego roku. Widać na nim zaparkowane auto i jakiś budynek. W pewnym momencie pojawia się białe światełko, które przemieszcza się do przodu i nagle spada niżej. Za poruszającym się punktem widać pewną poświatę. Kobieta, która obejrzała nagranie ze swojej kamery zewnętrznej osłupiała. Poprosiła internautów o pomoc.

Chris Romer, przewodniczący Stowarzyszenia Naukowych Badań Zjawisk Anomalnych, powiedział, że to najlepsza obserwacja 2021 roku. Zaznacza jednak, że istnieje opcja, że na wideo widać osobę idącą z włączoną latarką. Pytanie tylko dlaczego nie widać żadnej postaci i dlaczego punkt w pewnym momencie opada.

Nagranie obejrzeli też sąsiedzi. Kobieta przekazała, że mężczyzna z sąsiedztwa powiedział jej, że zanim w tym miejscu powstało osiedle, była tam firma, która robiła cegły. Twierdzi, że światło to może być duchem jednego z robotników, który zginął podczas pracy.

Zobacz także: Paranormal experts are stumped by this mysterious video of a "ghost sighting" | SWNS

Dr David Sivier, lokalny folklorysta, przeanalizował wideo. Jego zdaniem świetlisty punkt nie wygląda na akt paranormalny. Zastanawiające jest jednak to, dlaczego nie widać żadnej fizycznej postaci. Zwrócił uwagę na to, że w tej okolicy istnieją legendy na temat mrocznych upiorów ze "świecami zwłok". Jedno jest pewne - trudno wytłumaczyć to, co wydarzyło się na filmie.

Zobacz także: Dwa miliony Polaków żyje w skrajnej biedzie. "My się na to godzimy"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić