Tak się kochają młodzi ministrowie PiS. Zdjęcie trafiło do sieci

647

Niespełna dwa tygodnie temu wyszło na jaw, że wiceminister finansów Piotr Patkowski oświadczył się wiceminister rozwoju Oldze Semeniuk. Teraz oficjalnie debiutują w mediach społecznościowych jako narzeczeństwo.

Tak się kochają młodzi ministrowie PiS. Zdjęcie trafiło do sieci
Zakochani ministrowie (PAP)

Ta wieść wstrząsnęła Polską. Okazało się bowiem, że jakiś czas temu wiceminister finansów Piotr Patkowski oświadczył się wiceminister rozwoju Oldze Semeniuk.

Poznałem się z Olgą w KPRM. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny — przyznał Patkowski w rozmowie z "Super Expressem".

Przyznał, że Semeniuk jest miłością jego życia. Najbardziej ujęły go w niej osobowość, charakter, mądrość i intelekt, jednak najbardziej ceni ją "za to, że jest dobrym człowiekiem".

Oficjalny debiut

W pierwszy dzień świąt przyszła panna młoda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ukochanym.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wspólnie życzyli "wesołych świąt" swoim obserwatorom. Ślubu w 2022 jeszcze nie planują, ale jak mówił Patkowski "zobaczymy jak będzie". I pomyśleć, że połączyła ich... polityka, która zwykle ludzi dzieli.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić