To nie fotomontaż. Czegoś takiego świat nie widział

225

Abdullah Nuren to rybak, który łowi u wybrzeży Indonezji. O 48-latku zrobiło się głośno na całym świecie, gdy podzielił się zdjęciem złowionego przez siebie rekina. Wygląd młodego osobnika jest bardzo nietypowy, niektórym przypomina nawet ludzką twarz.

To nie fotomontaż. Czegoś takiego świat nie widział
Rekin "z ludzką twarzą" został wyłowiony przez rybaka z Indonezji (YouTube)

Nietypowy połów odbył się w sąsiedztwie Rote Ndao w prowincji Nusa Tenggara we wschodniej Indonezji. W sieć Abdullaha Nurena przypadkowo dostała się młoda samica rekina. 48-latek postanowił rozciąć jej brzuch i sprawdzić, co znajdzie w środku.

Niezwykły rekin złowiony w Indonezji

Abdullah Nuren odkrył, że w chwili złowienia samica rekina miała w brzuchu młode. Jak podaje Daily Mail, jeden z nich okazał się zmutowany, w rezultacie czego ma charakterystyczny wygląd.

Nietypowy osobnik posiada duże i osadzone blisko siebie oczy oraz okrągły pysk. Tym samym jego nos bardziej niż rekina przypomina człowieka. Był to jedyny zmutowany młody. Abdullah Nuren relacjonował, że reszta rodzeństwa wyglądała jak mniejsze wersje swojej matki.

Rozciąłem brzuch rekiniej matki i znalazłem trzy młode. Dwoje wyglądało jak matka, a ten – jakby posiadał ludzką twarz – wyjaśnia Abdullah Nuren.

Od czasu swojego odkrycia Abdullah Nuren ciągle gości osoby, które chcą na własne oczy zobaczyć zmutowanego rekina. Otrzymał również liczne propozycje sprzedania osobnika, jednak nie zamierza tego zrobić – 48-latek woli zachować rybę na pamiątkę, wierząc, że przyniesie mu szczęście.

Mój dom jest pełny osób, które chcą zobaczyć rekina. Wiele osób próbowało go kupić, ale ja wolę go zachować. Myślę, że przyniesie mi szczęście – zapowiada Abdullah Nuren.
Zobacz także: Zobacz też: Dwumetrowa bestia na plaży. Przerażające odkrycie w USA
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić