To ona pocałowała króla Karola. "Po prostu musiałam!"

32

W piątek król Karol III spotkał się z Brytyjczykami pod Pałacem Buckingham. W pewnym momencie podczas witania się z poddanymi doszło do niecodziennej sytuacji. Jedna z kobiet... pocałowała monarchę w policzek. Mediom udało się porozmawiać z londynką, która złamała królewski protokół. - Po prostu musiałam! - tłumaczy podekscytowana Janny Assiminios.

To ona pocałowała króla Karola. "Po prostu musiałam!"
Wiadomo, kim jest kobieta, która pocałowała króla (Twitter)

Pod bramami Pałacu Buckingham od czwartku zbierają się tłumy Brytyjczyków, chcących oddać hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. Zgromadzeni ludzie oczekiwali także na spotkanie z królem Karolem III. Brytyjski władca nie zawiódł poddanych. 9 września podszedł do ludzi zgromadzonych pod królewską rezydencją, by po raz pierwszy przywitać się z nimi jako król.

Tłum wpadł w euforię. Londyńczycy skandowali imię nowego monarchy, bili mu brawo, niektórzy nawet płakali. Karol III spędził pod pałacem kilkanaście minut, starając się przywitać z jak największą liczbą osób. W pewnym momencie doszło do nieoczekiwanej sytuacji.

Pocałowała króla Karola III

Mimo rozentuzjazmowania, w konfrontacji z królem Brytyjczycy starali się zachować królewski protokół, z szacunkiem ściskając mu dłoń. Pewna kobieta jednak zdobyła się na odważniejszy gest. Brytyjka ręką przyciągnęła króla do siebie, po czym... pocałowała go w policzek.

Moment został uchwycony przez kamery, a nagranie trafiło do mediów społecznościowych i błyskawicznie stało się hitem. Kobieta swoim zachowaniem złamała królewski protokół, jednak zrobiła to z taką radością, że stała się bohaterką internautów.

"Po prostu musiałam!"

Mediom udało się dotrzeć do świeżo upieczonej internetowej "gwiazdy". Okazuje się, że nazywa się ona Janny Assiminios, ma 73 lata i pochodzi z Cypru, a obecnie mieszka w Londynie. W rozmowie z "Daily Mail" kobieta opowiedziała, co nią kierowało i jak czuła się po tak bliskim spotkaniu z monarchą.

Wiem, że to było bezczelne, ale po prostu musiałam - 73 latka zdradziła brytyjskiemu dziennikowi.

Assiminios wyznała, że zawsze była wielką fanką Karola, a gdy nowy król się do niej zbliżył, ogarnęła ją wielka ekscytacja. Zdradziła również, że brytyjski władca wiedział, co zamierza zrobić i... zgodził się na to.

Chciałam tylko uścisnąć mu dłoń, ale kiedy wziął moją rękę, pomyślałam, że spytam, czy mogę go pocałować. Powiedział, że nie ma nic przeciwko i pocałowałam go w policzek - wyznała uradowana kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: "Przejściowe panowanie" Karola III? "Jego styl będzie odmienny"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić