Aniela Siwek| 
aktualizacja 

To się nadaje na memy. Odpowiedź uczestnika "Jednego z dziesięciu" hitem

154

Jeden z dziesięciu to kultowy program Telewizji Polskiej. Przez 26 lat emisji wielu uczestników zabawnie odpowiedziało na pytania, które stały się znanymi internetowymi żartami.

To się nadaje na memy. Odpowiedź uczestnika "Jednego z dziesięciu" hitem
Jeden z dziesięciu to program prowadzony przez Tadeusza Sznuka. (Kadr z programu)

Jeden z dziesięciu to kultowy program emitowany przez Telewizję Polską. Teleturniej, w którym uczestnicy odpowiadają na pytania z różnych dziedzin, jest na ekranach już 26 lat. Prowadzący - Tadeusz Sznuk, dzięki klasie i inteligencji zaskarbił sobie rzeszę fanów i miano legendy telewizji.

Program prowadzony przez Sznuka teleturniej jest jednym z najbardziej wymagających. Pytania zadawane uczestnikom są z różnych dziedzin, a na odpowiedź ma się zaledwie kilka sekund. Przez stres wiele osób udziela złych odpowiedzi, a niektóre z nich stały się znanymi żartami.

"Jeden z dziesięciu" - wpadka na wizji

W jednym ostatnich odcinków również padł zabawny tekst. Pytanie nie należało do najłatwiejszych, a ma potencjał na zostanie internetowym memem.

Zobacz także: WPADKA ➫ Jeden z dziesięciu - Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór?
Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór? - brzmiało pytanie.

Uczestnik odpowiedział na nie... "pomidor". Kiedy zorientował się, co powiedział, wybuchnął śmiechem. Swojego występu na pewno nie zapomni, a nawet jeśli to internet zawsze mu o tym przypomni.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić