Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Pomogła bezdomnej kotce. Niezwykłe jak odwdzięczyło się zwierzę. Zobacz zdjęcia

51

Mieszkanka Kanady mogła poczuć się całkiem jak w bajce Disneya. Pewnego razu, do jej ogrodu zawędrowała bezdomna i wygłodzona kotka, kobieta postanowiła ją więc nakarmić. To, w jaki sposób zwierzę okazało wdzięczność, rzuca na kolana. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa!

Pomogła bezdomnej kotce. Niezwykłe jak odwdzięczyło się zwierzę. Zobacz zdjęcia
Pomogła bezdomnej kotce. Zwierzę okazało wdzięczność w niezwykły sposób! (Facebook)

Lisianne z Quebecu nakarmiła kotkę, która zawędrowała do jej ogrodu. Zaprzyjaźniła się ze zwierzęciem, które od tego często wracało do niej po jedzenie i pieszczoty. Pewnego dnia kotka nie wróciła jednak sama.

Pomogła bezdomnej kotce. Niezwykła wdzięczność zwierzęcia

Okazało się, że kotka, nazwana przez swoją opiekunkę Usagi, postanowiła pochwalić się swoim potomstwem. Pewnego dnia, przyszła do ogrodu wraz z 6 małymi kociętami. Po kolei przedstawiała je Lisianne, ustawiając je na werandzie.

Mieszkanka Kanady martwiła się wcześniej, że przekarmia kotkę, ponieważ jej brzuch stawał się coraz większy. Teraz okazało się jednak, że kotka po prostu była w ciąży. W związku z tym, jedzenie, woda i opieka, którą Lisianne dawała zwierzęciu były bardzo mile widziane.

Tuż po porodzie, Kanadyjka otworzyła swój dom dla mamy kotki i sześciu małych kociąt. Przeznaczyła dla nich jeden z pokojów w swoim domu, w którym mogły bezpiecznie mieszkać tuż po porodzie. Później jednak kobieta zwróciła się o pomoc w opiece nad zwierzętami do swoich przyjaciół oraz do miejscowego schroniska.

Kocięta trafiły do schroniska. Czekają na adopcję

Kocięta trafiły pod opiekę pracowników lokalnej grupy interwencyjnej Chatons Orphelins Montréal we właściwym momencie. Okazało się bowiem, że miały problemy z oddychaniem oraz zapalenie spojówek. Schronisko zapewniło im niezbędną opiekę weterynaryjną.

Jednego z urodzonych kotków wzięła do siebie przyjaciółka Lisianne. Pozostałe 5 zwierząt czeka w schronisku na adopcję. To 3 kotki: Taylor, Tynie i Tyana oraz dwa koty: Tales i Tito.

Lisianne adoptowała samą Usagi. Postanowiła ją jednak wysterylizować, aby zapobiec pojawieniu się kolejnych małych kotków.

Obejrzyj także: Kot nie ma ochoty na kąpiel. Urocze nagranie podbija internet

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić