Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Dramat na molo w Kołobrzegu. Policja apeluje. Czy rozpoznajesz tę kobietę?

108

5 lipca w województwie zachodniopomorskim uratowano kobietę, która tonęła w morzu. Mimo udzielenia pomocy i przetransportowania do szpitala pozostaje ona nieprzytomna. Funkcjonariusze kołobrzeskiej policji apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości pacjentki.

Dramat na molo w Kołobrzegu. Policja apeluje. Czy rozpoznajesz tę kobietę?
Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości tonącej kobiety (Facebook.com, Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu)

Pacjentka została wyłowiona w okolicy mola w Kołobrzegu. Jeszcze przed przyjazdem karetki przeprowadzono akcję ratunkową, po której kobieta trafiła do szpitala.

Uratowano tonącą kobietę. Policja z Kołobrzegu nie zna jej tożsamości

Mimo że udało się przywrócić akcję serca kobiety, pozostaje ona nieprzytomna. Jak podaje przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, pacjentka nie miała przy sobie dokumentów ani przedmiotów, które pomogłyby w ustaleniu jej tożsamości.

Kobieta mimo przywróconej akcji serca znajduje się w stanie nieprzytomności, w chwili ujawnienia nie posiadała przy sobie dokumentów ani przedmiotów, które pozwoliłyby ustalić jej tożsamość – przekazuje przedstawiciel KPP w Kołobrzegu.

Uratowana kobieta przebywa obecnie w szpitalu w Gryficach. KPP w Kołobrzegu przekazała jej rysopis do wiadomości publicznej.

Rysopis kobiety. Pacjentka ma około 50 lat, ok. 160 centymetrów wzrostu i waży ok. 70 kilogramów. Posiada włosy farbowane na blond z widocznymi siwymi odrostami. Ma okrągłą twarz z przylegającymi uszami i mały nos, a jej stopy mierzą ok. 20 centymetrów.

Osoby, które rozpoznają kobietę, są proszone o kontakt z policją. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 477846511 lub 477846512.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Zobacz też: Tajemnicze zaginięcie Nayi Rivery. Co się stało z gwiazdą "Glee"?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić