Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Tragedia. 24-latka szykowała się do ślubu. Zmarła na COVID-19

41
Podziel się:

24-latka z Tomaszowa Mazowieckiego z powodu COVID-19 nie dożyła własnego ślubu. Była niezaszczepiona, a wcześniej na nic nie chorowała.

Tragedia. 24-latka szykowała się do ślubu. Zmarła na COVID-19
szpital tymczasowy szpital polowy łóżka koronawirus (Materiały prasowe)

W poprzednich falach pandemii koronawirusa zgony odnotowywano przede wszystkim w grupie seniorów oraz osób z chorobami współistniejącymi. Teraz jednak choroba sieje straszne spustoszenie wśród młodych ludzi. Pojawiają się zgony nawet wśród osób, które skończyły 20 lat.

"Dziennik Wschodni" informuje, że wyniki raportu pokazały, iż wśród 110 chorych w wieku 11-30 lat, którzy zmarli z powodu COVID-19 nikt nie był zaszczepiony.

Jak podkreśla Piotr Gozdek, zastępca dyrektora ds. medycznych szpitala w Tomaszowie Lubelskim, na COVID-19 umierają coraz młodsze osoby.

Mieliśmy niedawno 24-letnią pacjentkę. Zdrową, bez dodatkowych obciążeń, w sierpniu miała brać ślub. Nie zaszczepiła się. Przebieg COVID-19 był u niej błyskawiczny i bardzo ciężki. Nie udało się jej uratować. To są prawdziwe dramaty, z którymi zmagamy się cały czas - tłumaczy.

Jak czytamy, najwięcej pacjentów w szpitalach chorujących na koronawirusa jest w wieku 40-60 lat. Znaczna większość ze względu na ciężki przebieg choroby wymaga respiratora.

Dane są fatalne

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o 13 806 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort przekazał też, że zmarło 538 osób chorujących na COVID-19.

Od początku pandemii w Polsce potwierdzono 3 982 257 infekcji, zmarło 92 052 zakażonych.

Zobacz także: Był podsłuchiwany z Giertychem. Użył mocnych słów
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Gdfdfg
5 miesięcy temu
Niściskajcie ani nipodawajcie renki zaszczepionym a szczegulnie nie dotykajcie potów zaszczepionych bo wesela to są iprezy do zabujstw
Miśka
5 miesięcy temu
Nie żal mi niezaszczepionych. Za głupotę się płaci.
wielebny
5 miesięcy temu
Tylko "szczepionka" gwarantuje szybki dostęp do Domu Pana.Amen.
medyk
5 miesięcy temu
nie zal mi bezmuzgowcow -tak wlasnie powinno byc -cytat-Była niezaszczepiona, a wcześniej na nic nie chorowała.
mgk
5 miesięcy temu
To w końcu który Tomaszów?
Nick
5 miesięcy temu
Pewnie pochodziła z Podlasia
Ola
5 miesięcy temu
Bzdury osoba zaszczpiony 2dawka a nie minęło jeszcze 14 dni jest liczona jako niezaszxzepiona o czym informuje NFZ dziękuję
Stop
5 miesięcy temu
Wczoraj zmarł Zora tancerz z tzg zaszczpiony 3dawkami zmarł na serce zdrowy chłop o czym poinformowala jego żona więc bujajcie sie
oszołom
5 miesięcy temu
A żeby być wpisanym w stasy jako zaszczepionym to ile dni musi minąć? Jeśli ktoś np umrze 6 dni od szczepionki to jest jako niezaszczepiony. A jak kto choruje przewlekle i ma covida to jest już jako umarł na covid. Podwójne standardy
Daro
5 miesięcy temu
Typowa panna młoda jest zabiegana i nie zwraca uwagi na nic, myślała że jest zmęczona przygotowaniami pewnie, a teraz trzeba po prostu o siebie dbać!!!
TakTak
5 miesięcy temu
Wy mordercy niewinnych, prześcignęliście już dawno tych "łowców skór" od pawulonu, co zamiast siedzieć na dożywociu, to hulają na wolności... tacy samymi jesteście oprawcami.
TakTak
5 miesięcy temu
Zakeczupowana, ale kłamią uparcie, że niby nie. Propaganda musi być silniejsza.
Kaneh
5 miesięcy temu
Co za obrzydliwa manipulacja! Ogółem rzecz ujmując to 38% wszystkich zgonów to osoby w pełni zaszczepione, a początek tego umierania rozpoczął się zanim ktokolwiek się zaszczepił! Ten wirus to broń, która została wyprodukowana po to aby nas od razu nie zdziesiątkować, lecz by zasiać panikę i to ona nas zdziesiątkuje! Lecz to będzie znacznie rozłożone w czasie, no gwałtowna eskterminacja nie będzie tym zdegenerowanym, chorym, okultystycznym bydlakom na szczytach władzy na rękę - ich też w jakimś stopniu sięgnie. Oni turlają się ze śmiechu jak tępi jesteście! Nic nie wróci do normy, póki ta choroba nie będzie zwalczana tak samo jak inne, nieco groźniejsze choroby zakaźne! „Mleko dla dziecka, a sztuka mięsa dla dorosłego mężczyzny.”
Stary
5 miesięcy temu
Nie kłam. Zmyślasz aż huczy. Statystyki mówią zupełnie co innego na temat tych pseudo szczepionek.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić