Tragedia na autostradzie A4. Wstrząsające zdjęcia z miejsca katastrofy

6

Do koszmarnego zdarzenia doszło na autostradzie A4. W pobliżu Miejsca Obsługi Podróżnych Kaszyce miał miejsce wypadek autobusu. Jedna osoba zginęła na miejscu, cztery zostały ranne.

Tragedia na autostradzie A4. Wstrząsające zdjęcia z miejsca katastrofy
Koszmarny wypadek autobusu na A4 (PAP)

Do koszmarnej kolizji doszło w niedzielę po godz. 23:00 na podkarpackim odcinku A4 w pobliżu Miejsca Obsługi Podróżnych Kaszyce. Wstępne ustalenia służb wskazują na to, że autobus uderzył w bariery na końcu pasa zjazdowego, a następnie przewrócił się do rowu.

Autokarem podróżowało 10 osób, w tym dwóch kierowców. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Jedna osoba zginęła na miejscu, cztery ranne osoby zostały zabrane do szpitali. Pięcioro podróżnych nie wymaga, jak na razie, hospitalizacji - powiedział rzecznik podkarpackich strażaków Marcin Betleja, cytowany przez PAP.

Na miejscu zdarzenia pojawiło się mnóstwo służb. Do akcji zadysponowano w sumie aż 19 jednostek straży pożarnej z powiatów m.in. jarosławskiego, rzeszowskiego czy też mieleckiego.

Tragedia na A4. Koszmarny widok!

Działania służb skupiły się m.in. na zabezpieczaniu miejsca wypadku, ale i podnoszeniu pojazdu, który wpadł do rowu. PAP publikuje fotografie z miejsca zdarzenia. Widok roztrzaskanego autobusu budzi przerażenie!

Autor: MDO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić