Tragedia na imprezie w Poznaniu. Nie żyje 22-latka

186

Podczas imprezy w Poznaniu doszło do wielkiej tragedii. Z dachu kilkupiętrowego budynku mieszkalnego spadła 22-latka. Niestety nie udało się uratować jej życia.

Tragedia na imprezie w Poznaniu. Nie żyje 22-latka
Do wypadku doszło w jednym z budynków w Poznaniu (Google Street View)

Smutne wieści przekazał portal epoznan.pl. Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 6 na 7 października. Z dachu bloku mieszkalnego przy ul. Polnej 44 w Poznaniu spadła 22-latka. Młoda kobieta niestety zginęła na miejscu.

Na miejscu zdarzenia tuż po północy interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. 22-latka nie miała jednak szans na przeżycie upadku z tej wysokości. Na miejscu pracował prokurator oraz biegli.

Udało im się ustalić, że do tragedii doszło podczas imprezy. Najprawdopodobniej doszło tam do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta miała stracić równowagę na dachu podczas podziwiania panoramy miasta.

Informację o śmiertelnym wypadku potwierdziła poznańska policja. Z nieoficjalnych informacji portalu epoznan.pl wynika, że podczas imprezy nie były spożywane duże ilości alkoholu. Większość gości miała opuścić lokal jeszcze przed północą.

Zobacz także: Ironiczny wpis pod adresem Czarnka. Poseł Porozumienia tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić