Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Kiedyś kumple, dziś wrogowie. Karol Strasburger atakuje Stana Borysa

5
Podziel się

Kiedyś łączyła ich przyjaźń. Dziś są największymi wrogami, walczącymi ze sobą w sądzie. To nie wszystko. Aktor nie przyznaje się do znajomości z muzykiem. O co poszło?

Kiedyś kumple, dziś wrogowie. Karol Strasburger atakuje Stana Borysa
Karol Strasburger (AKPA, AKPA)
bETROxWt

Otwarta wojna między aktorem i muzykiem trwa. Zaczęło się od tego, że Stan Borys oskarżył Karola Strasburgera o publiczne zniesławienie. Chodzi o negatywne i krzywdzące Stana Borysa i jego żonę Annę Meleady wpisy, które ukazywały się w internecie i miały pochodzić z komputera, którego właścicielem jest właśnie Strasburger.

Żaden z panów nie chce odnosić się bezpośrednio do sprawy, dopóki sąd ostatecznie nie rozstrzygnie sporu. Prowadzący "Familiadę" Strasburger pozwolił sobie jednak na internetowe złośliwości przeciwko muzykowi. Uznał m.in., że Borys pozwał go, by uzyskać większą sławę.

bETROxWv
Odnoszenie się do rzeczy prywatnych i osobistych, powoduje, że są ludzie, którzy robią to chętnie i bardzo chętnie też funkcjonują publicznie. Ja, jak widać, nie mam takiej potrzeby. Wolę mówić o modzie, niż o swoich kolegach. I tak w tych mediach będę się pojawiał, a niektórzy nie mają innej możliwości, więc robią, co mogą, żeby mówić o czymkolwiek – powiedział Strasburger w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

Reporterka drążyła temat i spytała aktora, czy jest szansa, aby pogodził się i odnowił przyjaźń z muzykiem. Ten jednak skwitował to, mówiąc, że była to zwykła znajomość i nie ma na to najmniejszych szans.

bETROxWB
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETROxWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
SZOFER
2 miesiące temu
obaj beztalencia ale Borys w USA JEZDZIŁ NA TAKSÓWCE
Anka
2 miesiące temu
Skoro Borys był opluwany w necie, poszedł na policję, gdzie dowiedział się, że oszczercze komentarze pochodzą z kompa Karola, to teraz nie rozumiem, dlaczego to Karol mąci i ma pretensje do Borysa. Jeśli to nie on pisał, to powinien dołozyć wszelkich starań, żeby to wyjaśnić. A nie krytykować Borysa za nie wiadomo co. Dziwne zachowanie.
Zniesmaczona
2 miesiące temu
Nie potrafię patrzeć na złośliwych...
bETROxWX
Icka
2 miesiące temu
Och! Karol
JAGA
2 miesiące temu
Jak dzieci... Nadszedł czas powrotu do pieluch
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić