Tragedia na Opolszczyźnie. Policjant zginął w drodze na służbę

173

Opolscy policjanci pogrążeni w żałobie po tragicznym wypadku na trasie Pokój — Jagienna, w którym zginął ich kolega - 39-letni policjant z komisariatu Dobrzeniu Wielkim. Na drodze wojewódzkiej jego motocykl zderzył się z osobówką i się przewrócił. Funkcjonariusz osierocił dwójkę dzieci.

Tragedia na Opolszczyźnie. Policjant zginął w drodze na służbę
Policjant zginął w drodze do pracy (KPP Namysłów)

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek w miejscowości Jagienna w województwie opolskim. Na drodze wojewódzkiej zderzyli się samochód osobowy marki KIA oraz motocykl marki Yamaha. Jednoślad zahaczył o bok auta i przewrócił się.

Policjant zginął w drodze na służbę

Jak poinformował wówczas Paweł Chmielewski z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, w wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Był nim 39-letni mieszkaniec gminy Pokój. Samochodem kierował 75-latek. Został przebadany przez zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna był trzeźwy.

W piątek Komenda Wojewódzka Policji w Opolu przekazała, że w wypadku zginął 39-letni Bogusz Karaban, policjant z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. W policji służył od 9 lat. "Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi" - napisała Policja Opolska. Wiadomo też, że w chwili tragicznego wypadku policjant jechał do pracy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Nigdy nie odmówił pomocy"

"Bogusz dał się poznać jako zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy też nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega" - piszą o swoim koledze opolscy policjanci.

"Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk" - czytamy w komunikacie zamieszonym na stronie opolskiej policji.

Zobacz także: Arsenał z II wojny światowej w bloku. Zaskakująca interwencja policji w Krakowie
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić