Wypadek na wózku widłowym. Makabra w Bereżnicy

23

Do tragicznego wypadku doszło w Bereżnicy w woj. lubelskim. Jadący wózkiem widłowym mężczyzna nagle gwałtownie zjechał na pobocze i finalnie – wylądował w rowie. Mimo prób udzielenia mu pomocy przygnieciony pojazdem 32-latek zmarł. W sprawie wszczęto śledztwo.

Wypadek na wózku widłowym. Makabra w Bereżnicy
Kierowca wózka widłowego z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze (Policja Lubelska)

Policja podzieliła się wstępnymi ustaleniami, jak doszło do wypadku. Aspirant sztabowa Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Policji Lubelskiej, podała, że kierowca wózka widłowego został przygnieciony przez pojazd.

Wypadek wózka widłowego w Bereżnicy

Jak podaje portal Lublin112, służby otrzymały zawiadomienie o zdarzeniu około godziny 9 rano. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z OSP KSRG Horodło oraz JRG Hrubieszów, zespół ratownictwa medycznego, a także policję.

32-latek poniósł poważne obrażenia. Spod wózka widłowego został wyciągnięty przez osoby postronne. Ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji młodego mężczyzny, a strażacy wcześniej przeprowadzili resuscytacje krążeniowo-oddechową. Jednak nie przyniosły one żadnego skutku.

Zobacz także: Zobacz też: Wypadek na DK86 pod Tychami. Tir wylądował w rowie

Ratownicy medyczni potwierdzili, że 32-latek poniósł śmierć na miejscu, najprawdopodobniej w wyniku obrażeń. Na razie funkcjonariusze policji nie potwierdzili, co skłoniło zmarłego mężczyznę do zjechania na pobocze.

Jak podaje Lublin112, okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku śledztwa. Nadzór nad dochodzeniem objęła prokuratura.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić