o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Tragedia przy McDonald's. Zastrzelili polskie dziecko. Policja na tropie zabójców

262
Podziel się

Do tragedii doszło na przedmieściach Sztokholmu. 12-latka polskiego pochodzenia prawdopodobnie stała się przypadkową ofiarą strzelaniny gangów. Funkcjonariusze szwedzkiej policji ujawnili opinii publicznej, czego zdążyli się dowiedzieć od początku śledztwa.

Tragedia przy McDonald's. Zastrzelili polskie dziecko. Policja na tropie zabójców
Takim wozem odjechał osoba, która oddała od 12-latki śmiertelny strzał (Swedish National Police Board)
bDeVILat

12-latka otrzymała strzał na parkingu przed restauracją McDonald's. Nastolatkę o imieniu Adriana miał trafić co najmniej jeden pocisk. Obrażenia okazały się śmiertelne.

Szwecja: śmierć 12-latki z Polski. Ustalenia policji

Jak podaje "Expressen", w sprawie śmierci 12-latki nie doszło na razie do żadnych aresztowań. Funkcjonariusze policji dysponują jednak pewnymi wskazówkami, które mogą pomóc im w dotarciu do winnych.

bDeVILav

Szwedzcy policjanci podejrzewają, że 12-latka znalazła się na linii ognia jednego z okolicznych gangów. Ich członkowie toczą między sobą wojnę, a Adriana stała się przypadkową ofiarą.

Zobacz też: Najbardziej krwawa strzelanina w historii Stanów Zjednoczonych

Według "Expressen" funkcjonariusze policji znaleźli na terenie Sollentunie na wpół spalony samochód. Pojawiły się podejrzenia, że jest to białe audi, z którego oddano strzały do 12-latki. Wrak został zabezpieczony przez techników. Przestępca lub przestępcy mieli wykorzystać auto ukradzione w połowie czerwca w Tyresö.

Policjanci zabezpieczyli miejsce tragedii. Na parkingu odnaleziono łuski po nabojach oraz kule. Trwają próby ustalenia, czy pochodzą one z tej samej broni, z której oddano strzały przy okazji innych strzelanin.

bDeVILaB

Funkcjonariusze dotarli również do kilku świadków zdarzeń. Zostali oni poddani przesłuchaniom. Prawdopodobnie zbrodnię widziało więcej osób, jednak opuściły one parking jeszcze przed przyjazdem policji.

Policjanci ustalili również, kto prawdopodobnie był prawdziwym celem strzelców. Według funkcjonariuszy chcieli oni dopaść dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat, którzy nosili kamizelki odblaskowe. Żaden z nich nie ucierpiał w wyniku strzelaniny. Ich domy zostały przeszukane.

bDeVILaW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(262)
tryt
2 miesiące temu
Będa jakies protesty jak w przypadku Floyda czy Margota?
roy junior
2 miesiące temu
Zapewne byli to rdzenni Szwedzi
AntyPOd
2 miesiące temu
O czarnej rejestracji.
bDeVILaX
gosc
2 miesiące temu
Ostatnio pisaliście o kamizelkach kuloodpornych - "którzy nosili kamizelki odblaskowe"
Bożena
2 miesiące temu
Kraj marzeń ta Szwecja. Gangi walczą między sobą w biały dzień i nie jest to odosobniona sytuacja.Gdy prezes Kaczyński stanowczo stwierdził,że Polska odmawia przyjmowania uchodźców pontonowych,bo przybycie ich byłoby niebezpieczne dla naszego kraju,to ataki na niego POsypały się z każdej strony.Teraz nie ma jednego "sprawiedliwego",który publicznie oświadczyłby,że dzięki temu człowiekowi,mamy względny spokój.Ten rząd wycofał sie z deklaracji p.Kopaczowej,naraził się UE,ale na względzie nasze dobro,był nieugięty na groźby i szykany unijne.
Najnowsze komentarze (262)
No more
miesiąc temu
W Szwecji dobrze sprzątają po nocnych aferach, żeby nie stresować społeczeństwa.
euroszajs
2 miesiące temu
Dowiemy się że byli to przestęcy koro-niebinarni i nie wiedzieli, że do ludzi się nie strzela, bo w ich kulturze nie ma z tym problemu i nie mogą być za to prześladowani przez patriarchalny system białych europejczyków.
Wieem
2 miesiące temu
Chyba kamizelki KULOODPORNE, nie odblaskowe!!! W Szwecji większość goowniarzy z gangów nosi kuloodporne na codzień. Według tego co napisane w artykule, zaraz się okaże że członkowie gangów specjalnie noszą odblaskowe, by łatwiej było do nich trafić no i by policjant nie przeoczył go na ulicy! :D
ls42
2 miesiące temu
To byli wikingowie. Przybyli z Walhalli
pytanie
2 miesiące temu
co 12 letnia dziewczynka robila w srodku nocy na ulicach Sztokholmu?
Tomi
2 miesiące temu
Tam jest wolność jakiej PO żąda w Polsce.
~bajk4
2 miesiące temu
Gdyby ta Polka byla ubrana w chłopięce ciuszki, to jest to możliwe by protesty przeszły ulicami wielkich miast. Pragnę zauważyć że w obecnych czasach margines jest normą a norma - marginesem
polkop
2 miesiące temu
gangi w Szwecji ??? niemożliwe .... to jakaś prowokacja ..... tam nigdy nie było przemoooocy ....
bDeVILaP
Ada
2 miesiące temu
Miał trafić czy trafił no ale nie tylko Kolecka tak pisze
prawda
2 miesiące temu
nie ma przypadkowych ofiar , są ofiary, skoro państwa pozwalają na obecność mafii i gangów, bandytów to jest , komu zalezy żeby mafia, bandyci jednak byli obecni ?? łatwo i szybko można się pozbyć dziadostwa jak się chce no chyba, że politycy, policja, prokuratura, wojsko, uzrędnicy itd czerpią korzyści z mafii lub sami sa mafiozami , to dotyczy handlu kobietami, dziećmi, ogólnie ludźmi czy ciemnymi interesami
alfred
2 miesiące temu
a może za dużo widziała ?
Olsen
2 miesiące temu
To na pewno były dwa gangi: Gang lekarzy i gang inzynierów.. A Szwecja to dzis gang Olsena
Szczesliwy
2 miesiące temu
ja jeszcze niewidzalem zeby szwedzi pisali negatywnie o Polsce, ale polakow co pisza o Szwecji tak . Potem sie dziwicie ze od dawna sa "chlodne"stosunki miedzy oboma krajami. Po za tym niedlugo bedze Swedexit....bo juz mamy DOSC doplacac do Uni....
Gość 222
2 miesiące temu
czyli Szwecja zeszla na psy
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić