aktualizacja 

Tragedia w Turcji. 22-letni Brytyjczyk zabił ojca

61

Brytyjski turysta został we wtorek zatrzymany za rzekome zabicie własnego ojca. To tragicznych wydarzeń doszło w mieście Muğla w Turcji. Turysty nie udało się uratować mimo wszelkich wysiłków miejscowych lekarzy.

Tragedia w Turcji. 22-letni Brytyjczyk zabił ojca
22-latek został aresztowany w Turcji. (Twitter)

Brytyjski turysta został aresztowany w Muğla w Marmaris w Turcji. 22-latek jest podejrzany o zabicie własnego ojca.

Turysta z Wielkiej Brytanii zabił ojca

Ethan Hallows i jego ojciec Gary spędzali wakacje w tym samym hotelu. Jak zeznają świadkowie zdarzenia, panowie bardzo się pokłócili i zaczęli szarpać. W pewnym momencie 22-latek popchnął ojca, który bezwładnie upadł na ziemię.

22-latek nie udzielił pomocy swojemu ojcu. Karetkę wezwali przechodnie. 51-latek trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Mimo wysiłków lekarz, zmarł dwa dni później.

Ethan został od razu zatrzymany przez policję. Zaprzeczył, jakoby miał wyrządzić krzywdę ojcu. Powiedział, że Gary po prostu upadł na ziemię i uderzył się w tył głowy. Policja nie uwierzyła w te zeznania. Funkcjonariusze przesłuchali wszystkich świadków i przejrzeli nagrania z monitoringu.

Na nagraniach widać jak panowie kłócą się i szarpią. Podejrzany w pewnym momencie złapał swojego ojca, pociągnął do siebie i dwukrotnie uderzył w głowę. Po tym 51-latek upadł na ziemię, a 22-latek oddalił się z miejsca zdarzenia.

Podejrzany to Ethan Lee Hallow. Został zatrzymany przez policję i przewieziony do miejscowego aresztu. Oczekuje tam na dalszy rozwój sprawy.

To kolejny tragiczny wypadek w Turcji. Media obiegła wiadomość o tajemniczym zgonie modelki z Rosji. Sofia Olifrenko wypadła z okna tureckiego hotelu. 24-latka zginęła na miejscu. W sprawie trwa śledztwo, które ma wyjaśnić, czy doszło do tragicznego wypadku, czy kobieta została zamordowana.

Zobacz także: Podwyżki dla posłów? "Mówimy stanowcze nie"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić