Tragedia w ukraińskim pociągu. Śmierć pasażera w wagonie sypialnym

28

W jednym z ukraińskich pociągów doszło do prawdziwej tragedii. Z powodu incydentu nieszczęśliwego incydentu w trakcie podróży zmarł pasażer z wagonu sypialnianego.

Tragedia w ukraińskim pociągu. Śmierć pasażera w wagonie sypialnym
Dramat rozegrał się w ukraińskim pociągu (Getty Images, Ukrzaliznycia)

O zdarzeniu poinformował portal raportkolejowy.pl. Dramat wydarzył się w jednym z wagonów sypialnianych na trasie pociągu nr 358 relacji Rachów – Kijów. Niestety wypadek był tragiczny w skutkach dla jednego z pasażerów.

Do wypadku doszło w trakcie jazdy. Jeden z pasażerów spadł z trzeciej kondygnacji łóżka w wagonie sypialnianym. Według informacji przekazanych przez przewoźnika mężczyzna miał powiedzieć żonie, że czuje się dobrze i nie wezwano do niego żadnej pomocy. Niestety nad ranem jego stan pogorszył się, dlatego podjęto decyzję o wezwaniu karetki pogotowia na najbliższą stację.

Pociąg z poszkodowanym zatrzymał się na stacji w Fastowie. Niestety okazało się, że na pomoc było już za późno, gdyż mężczyzna zmarł. Nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci. Ukrzaliznytsia oświadczyła, że pasażer nie skorzystał z pasów bezpieczeństwa na łóżku i zwróciła się do innych, aby o tym pamiętali.

Łóżko, z którego spadł pasażer, wyposażone było w pasy bezpieczeństwa. Pasażer jednak z nich nie skorzystał – informuje przewoźnik.
Zobacz także: Podwyżka podatków? Stanowcza zapowiedź Jarosława Gowina
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić