aktualizacja 

Tragedia w warsztacie. Ciężarówka przygniotła mechanika

165

Tragedia w warsztacie samochodowym w Klikawie w gminie Puławy (woj. lubelskie). Samochód ciężarowy stoczył się do kanału i przygniótł mechanika. Mężczyzna nie żyje.

Tragedia w warsztacie. Ciężarówka przygniotła mechanika
Tragedia w warsztacie. Ciężarówka przygniotła mechanika (KPP Puławy)

Tragiczny wypadek w Klikawie w gminie Puławy (woj. lubelskie). Do zdarzenia doszło w sobotę 4 czerwca. Nie żyje 37-letni mechanik.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Samochód ciężarowy marki MAN stoczył się na niego podczas naprawy w kanale.

Ciężarówka stoczyła się na mechanika. Mężczyzna znajdował się w kanale i naprawiał auto. W pewnym momencie pojazd stoczył się na pracownika warsztatu samochodowego.

37-latek poniósł śmierć na miejscu. Nie udało się go uratować mimo natychmiastowej pomocy. Policja i prokuratura ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Decyzją prokuratora, pod którego nadzorem prowadzone były na miejscu czynności, ciało zmarłego zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok - podaje puławska policja.

Ciężarówki tego typu osiągają wagę kilku tysięcy kilogramów. Ciągniki siodłowe marki MAN ważą ok. 6-7 ton. Z naczepą osiągają wagę nie większą niż 12-13 ton.

Zobacz także: Tysiące rozbitych butelek piwa na drodze. Niecodzienny incydent w Zachodniopomorskiem
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić