Tragedia w zalewie Strawczyn. Nie żyje 47-latek

25

Zauważył pozostawione rower i ubrania. Wędkarz zaalarmował służby, ale było już za późno. Policja ustala okoliczności śmierci 47-latka w zalewie Strawczyn.

Tragedia w zalewie Strawczyn. Nie żyje 47-latek
Tragedia w zalewie Strawczyn. Nie żyje 47-latek (Gmina Strawczyn)

W środę rano służby zaalarmował starszy mężczyzna. Zgłaszający powiedział, że łowił ryby w rejonie zalewu w podkieleckim Strawczynie, kiedy zobaczył rower i czyjeś ubrania.

Słusznie obawiał się o właściciela pozostawionych na brzegu przedmiotów. Na miejsce przyjechali policjanci oraz 24 strażaków wyposażonych w łodzie i sprzęt do ratownictwa wodno-nurkowego.

Zgłoszenie wpłynęło około godziny 7:30. O 11:20 strażacy dokonali tragicznego odkrycia.

W trakcie przeszukiwania zbiornika znaleziono ciało mężczyzny. Po wydobyciu ciała na brzeg lekarz stwierdził zgon – poinformował podkomisarz Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policjanci ustalili, że zmarły to 47-letni mieszkaniec gminy Strawczyn. Na razie nie ujawniono nic na temat okoliczności jego śmierci.

Trwają czynności z udziałem prokuratora, biegłego medycyny sądowej i policyjnego technika. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia – powiedział Macek.
Zobacz także: Rekordowo wysokie ceny nad morzem? Ekspert o "specyficznym roku"
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić