Mike Tyson pobił pasażera samolotu. Finał głośnej sprawy

60

Prokurator z Kalifornii podjął decyzję ws. ukarania Mike'a Tysona. Były mistrz świata wagi ciężkiej zaatakował natrętnego pasażera samolotu. Sytuacja została uwieczniona na nagraniu i odbiła się szerokim echem na całym świecie. Wizerunek Mike'a Tysona mocno ucierpiał na tym incydencie.

Mike Tyson pobił pasażera samolotu. Finał głośnej sprawy
Mike Tyson nie zostanie ukarany (Getty Images, Twitter)

Do skandalicznej sytuacji z udziałem legendy boksu doszło 21 kwietnia. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać mężczyznę zaczepiającego Mike'a Tysona na pokładzie samolotu. Pomimo próśb, natrętny pasażer nie uspokoił się, dlatego emerytowany bokser wymierzył kilka ciosów.

Sprawą szybko zajęła się policja. Zagraniczne media donosiły o wielu wersjach wydarzeń przedstawianych przez świadków. Większość z nich utrzymywała, że Tyson zrobił sobie z fanem zdjęcie, jednak ten nie przestawał mu przeszkadzać. Niekulturalne zachowanie potwierdziły również materiały wideo, które udostępnili świadkowie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zaatakowany przez Tysona mężczyzna miał odmówić współpracy w dochodzeniu. Najprawdopodobniej wynikało to z sympatii, jaką darzył boksera oraz świadomością prowokowania go. Oświadczenie wydał prawnik.

Nasz klient jest wielkim fanem Mike'a Tysona. Kiedy wszedł na pokład samolotu, był podekscytowany. Na początku ich interakcja była serdeczna. W pewnym momencie pan Tyson wyraźnie został poruszony przez nadmiernie podekscytowanego fana i zaczął go uderzać - przekazał prawnik poszkodowanego.

10 maja prokurator okręgowy hrabstwa San Mateo podjął decyzję w sprawie pobicia pasażera. Steve Wagstaffe po zapoznaniu się z materiałami wideo i raportami policji zadecydował, że Mike Tyson nie poniesie konsekwencji za incydent na pokładzie samolotu w San Francisco. Miał wpłynąć na to fakt nerwowego zachowania pasażera, jak i próśb obu stron, aby zakończyć spór bez stawiania zarzutów.

Zobacz także: Obejrzyj także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić