USA. Fatalny finał baby shower. Nie żyje kobieta w 8. miesiącu ciąży

30

31-letnia kobieta została postrzelona na imprezie, którą zorganizowała z okazji zbliżających się urodzin dziecka. Była w ósmym miesiącu ciąży, osierociła 6-letnią córkę. Próbowała uspokoić dwóch mężczyzn - obecnego i byłego chłopaka. Sprawca jest nadal na wolności.

USA. Fatalny finał baby shower. Nie żyje kobieta w 8. miesiącu ciąży
31-letnia ciężarna kobieta zastrzelona podczas baby shower (Getty Images, Facebook)

Do tragicznego zdarzenia doszło w nowojorskiej dzielnicy Harlem w niedzielę wieczorem. 31-letnia Shanice Young zorganizowała dla swoich bliskich baby shower — imprezy z okazji rychłych narodzin dziecka. W trakcie wydarzenia wybuchła awantura pomiędzy obecnym chłopakiem ciężarnej kobiety a jej byłym.

Próbowała zatrzymać bójkę, została postrzelona

Shanice Young próbowała uspokoić agresywnego mężczyznę. Interwencja zakończyła się tragedią. Były chłopak kilkakrotnie postrzelił ją w głowę. Dramat rozegrał się przed jej domem. Jak przekazał rzecznik nowojorskiej policji dziennikowi "The New York Post", mężczyzna miał nosić maskę.

Sąsiedzi powiedzieli, że to była już druga ciąża 31-letniej Shanice Young — kobieta osierociła również 6-letnią córkę. Oprócz tego wychowywała swoją młodszą siostrę po tym, jak jej mama zmarła na raka w zeszłym roku.

Kto, do cholety strzela do kobiety w ciąży? Trzeba mieć duże problemy z głową - mówią oburzeni sąsiedzi.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sprawca jest nadal na wolności

Policja poinformowała, że na miejscu tragedii policja zobaczyła trzy łuski kalibru 40. Prezes wspólnoty mieszkaniowej, do której należy dom zabitej kobiety, powiedział, że słyszał w nocy strzały. Kiedy spojrzał przez okno, zobaczył, jak jeden z policjantów próbuje ratować życie kobiety. Miało to miejsce jeszcze przed przyjazdem medyków.

31-letnia kobieta została przewieziona do szpitala w dzielnicy Harlem, ale nie udało się jej uratować. Policja ustala okoliczności zdarzenia oraz przyczynę kłótni dwóch mężczyzn. Sprawca w tej chwili pozostaje na wolności.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić