o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Szczepionka Pfizera dla dzieci powyżej 5 lat. Padła data

84
Podziel się

Eksperci ze Stanów Zjednoczonych przewidują, że w październiku Pfizer otrzyma zgodę, by szczepionkę na COVID-19 podawać dzieciom powyżej 5. roku życia. Mogłaby funkcjonować w "trybie awaryjnym". O takim scenariuszu mówił jakiś czas temu dr Anthony Fauci, główny doradca Białego Domu ws. pandemii koronawirusa.

Szczepionka Pfizera dla dzieci powyżej 5 lat. Padła data
Jesienią mają rozpocząć się szczepienia dzieci na COVID-19 (Getty Images)
bELiCpCd

Reuters donosi, że preparat Pfziera na COVID-19 zostanie wkrótce zatwierdzony dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Specjaliści spodziewają się, że producent złoży niedługo stosowny wniosek do Agencji ds. Żywności i Leków. Szczepionka stosowana byłaby w tzw. trybie awaryjnym.

Pfizer planuje szczepić 5-latków. Podawanie preparatu ma ruszyć na jesieni

Dla wielu komentatorów nie jest to zaskoczenie. O takim rozwiązaniu mówił wcześniej dr Anthony Fauci. Specjalista doradza prezydentowi Joe Bidenowi w sprawach związanych z COVID-19.

bELiCpCf
Jeśli badania udowodnią, że szczepionka jest bezpieczna dla dzieci, to w październiku będzie można używać produktu Pfizera również w przypadku 5-latków – stwierdził.

Stany Zjednoczone szczepią już dzieci na COVID-19. Koncerny składają kolejne wnioski

Zdaniem Fauciego, wkrótce do użytku dla dzieci w wieku 5-11 lat zatwierdzony może zostać preparat Moderny. Na razie stosowany jest wyłącznie w przypadku dorosłych. Do organu regulacyjnego złożono już wniosek o zgodę na szczepienie dzieci w wieku 12-18 lat. Obecnie nastolatkowie w USA szczepione są wyłącznie preparatem Pfizera.

bELiCpCl

Obejrzyj także: Obowiązkowe szczepienia. Grzywny dla rodziców niezaszczepionych dzieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELiCpCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(84)
Jko
miesiąc temu
To jest chore ale dziecko które się urodzi pewnie lepiej zniesie szczepionki tak mi się wydaje bo będzie się przyzwyczajać niż dziecko które ma rok
Alex
miesiąc temu
Ciekawe kto będzie odpowiadał za poszczepienną ŚMIERĆ DZIECKA !?
Sidematic
miesiąc temu
W ciągu roku pseudo pandemii nauki medyczne zostały zastąpione przez szarlatanerię i wiarę w gusła. Ludzie nie wierzą podręcznikom medycyny tylko nawiedzonym panom z okienka opowiadającym kompletne bzdury i coraz to inne kłamstwa. Statystyka jako narzędzie poznawcze przestała mieć jakiekolwiek znaczenie. Nikogo nie interesuje, że kraje o najwyższym wskaźniku "wyszczepienia" zmagają sie z najwyższym odsetkiem nowych zakazeń. Nikt z tego nie wyciąga wniosków tylko ciągle powtarzają szczepta się, szczepta. Cieszy mnie tylko, że Polscy na tle innych narodów wypadają najlepiej w wyciąganiu wniosków. Lepiej niż Niemcy, żydzi, Francuzi, Skandynawowie, Hiszpanie....
bELiCpCH
Sidematic
miesiąc temu
W ciągu roku pseudo pandemii nauki medyczne zostały zastąpione przez szarlatanerię i wiarę w gusła. Ludzie nie wierzą podręcznikom medycyny tylko nawiedzonym panom z okienka opowiadającym kompletne bzdury i coraz to inne kłamstwa. Statystyka jako narzędzie poznawcze przestała mieć jakiekolwiek znaczenie. Nikogo nie interesuje, że kraje o najwyższym wskaźniku "wyszczepienia" zmagają sie z najwyższym odsetkiem nowych zakazeń. Nikt z tego nie wyciąga wniosków tylko ciągle powtarzają szczepta się, szczepta. Cieszy mnie tylko, że Polscy na tle innych narodów wypdają najlepiej w wyciąganiu wniosków. Lepiej niż Niemcy, żydzi, Francuzi, Skandynawowie, Hiszpanie....
Polak z Polsk...
miesiąc temu
Do opłaconych troli którzy są sponsorowani przez BIGFARME - jeśli szczepienia są takie cool,to czemu ludzie po nich umierają a producenci nie biorą odpowiedzialności za ich skutki ?Nie dawno ubezpieczalnia mi jawnie powiedziała że zgon na wskutek szczepienko nie będzie brany jako czynnik to wypłacenia odszkodowania a tak poza tym w Izraelu szczepią się na potęgę i dalej chorują także swoje słowa o "cudowności" tych preparatów eksperymentalnych to proszę wsadzić wiadomo gdzie.Każdy kumaty wie, że to DEPOPULACJA !
Wolna Polska
miesiąc temu
Fauci to marionetka BigFarmy i Rotschildów
darek
miesiąc temu
Dzieci prawie w ogóle nie chorują na covid. W sytuacji gdy szczepionka jest w fazie eksperymentu i są jasne dowody że powoduje poważne powikłania. podawanie jej dzieciom to jest zbrodnia. Koncerny chcą zarobić i zutylizować ten niebezpieczny preparat w organizmach waszych dzieci. Ja słyszałem już o większej ilości przypadków zgonów wśród znajomych z powody szczepionki ,niż z powodu Covida. Ci z kręgów elit światowch od dawna mówili że ludzi jest za dużo, planeta jest przeciążona i trzeba coś z tym zrobić. Właśnie robią.
Huh
miesiąc temu
Przeciez to było pewne, juz od jakiegoś czasu zaczęła się nagonka w mediach, gdzie próbowano oczywiście usprawiedliwić szczepienie dzieciaków!!! No i proszę!!!
Sjsj
miesiąc temu
Co za idiotyzm , parodia i biznes
Nick
miesiąc temu
Szczepcie, szczepcie najlepiej obowiązkowo już w łonie matki :)
robocop56
miesiąc temu
Ci amerykanscy experci to tak jak doktor Mengele ! Robia sobie eksperymenty na dzieciach i nikogo to nie oburza ! Nikt za to nie odpowiada !
Megg
miesiąc temu
Doktor Mengele naszej epoki zabrał głos?
Tomasz
miesiąc temu
No to teraz się zacznie ujadanie anty szczepionkowcow.
bELiCpCz
wojtek
miesiąc temu
Upadek cywilizacji. Strach i wstyd. To haniebne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić