Rodzice znaleźli nagie zdjęcia córki. Pedofil nie miał skrupułów

38

Łódź. Zaniepokojeni dziwnym zachowaniem córki rodzice zawiadomili policję. Teraz 38-latek odpowie przed sądem za seksualne wykorzystanie nieletniej.

Rodzice znaleźli nagie zdjęcia córki. Pedofil nie miał skrupułów
Policja/zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Rodzice 14-latki z Łodzi złożyli na policji zawiadomienie, że w wakacje ubiegłego roku, na przełomie lipca i sierpnia, ich córka nawiązała kontakt internetowy z dużo starszym mężczyzną i prawdopodobnie doszło nawet do ich spotkania.

Rodzicie powiedzieli funkcjonariuszom, że od dłuższego czasu obserwowali swoje dziecko, ponieważ niepokoiło ich jego zachowanie. Dziewczynka stała się apatyczna i niedostępna. Całymi dniami siedziała przy komputerze albo z telefonem w ręku. Pewnego dnia zauważyli na komputerze jej nagie zdjęcia – powiedziała "Polsat News" Izabela Sobczyk z łódzkiej policji.

Na tropie pedofila

Łódzcy policjanci szukali mężczyzny, który korespondował z nastolatką. Okazało się, że był nim 38-letni łodzianin, notowany już wcześniej za podobne przestępstwo. Komputer w jego mieszkaniu został odpowiednio zabezpieczony przez funkcjonariuszy i wkrótce zostanie poddany specjalistycznej analizie.

Obecnie podejrzany jest w trzymiesięcznym areszcie. Usłyszał już zarzut seksualnego wykorzystania małoletniej, za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Ferdynand Grüning. Gwałcił i zabijał dzieci w II RP. Historia "Wampira z Łodzi"
Autor: KLS
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić