Angelika Karpińska| 

Tragiczny finał poszukiwań 7-letniej Ukrainki. Zabójca w rękach policji

18

Po czterech dniach poszukiwań we wsi Szczasływe na Ukrainie odnaleziono zwłoki 7-letniej Marii Borysowej. Dziewczynka została zamordowana. Policja zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo i zgwałcenie dziecka.

Tragiczny finał poszukiwań 7-letniej Ukrainki. Zabójca w rękach policji
7-latka została zamordowana i prawdopodobnie zgwałcona

7-letnia Maria Borysowa ostatni raz była widziana 7 marca. Według dzieci, które się z nią bawiły, dziewczynka poszła na przystanek autobusowy, by spotkać się z ojcem. Wtedy ślad po niej zaginął. Jej ojciec twierdzi, że córka nie miała powodu, by czekać na niego na przystanku i nawet nie wiedziała, gdzie pracuje.

Po czterech dniach poszukiwań odnaleziono zwłoki dziewczynki. Znajdowały się w worku w niedobudowanym budynku gospodarczym w pobliżu domu, w którym mieszkała.

Wszystko wskazuje na to, że dziecko zmarło w dniu zaginięcia. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że 7-latka zmarła w wyniku uduszenia. Stwierdzono również obrażenia w okolicy narządów płciowych, co sugerowało, że dziewczynka została zgwałcona.

Policja była przekonana, że zabił ją ktoś z miejscowych. Przy użyciu wykrywacza kłamstw przesłuchano kilkadziesiąt osób. W końcu udało się ustalić możliwego sprawcę.

Zabójca 7-latki próbował popełnić samobójstwo

Podejrzanym jest 52-letni mężczyzna, który próbował popełnić samobójstwo. Gdy policja weszła do jego domu, leżał w łóżku z podciętymi żyłami. Mężczyzna miał przez 4 dni ukrywać zwłoki dziewczynki, a następnie przenieść je do budynku gospodarczego.

Zobacz także: Wilki pójdą na odstrzał? Jest jednoznaczna deklaracja

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić