Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Konferencja prawnika Trumpa. Mało kto skupiał się na tym, co mówi Rudy Giuliani

145

Donald Trump nie może pogodzić się z porażką w niedawnych wyborach prezydenckich w USA. Główny prawnik urzędującego prezydenta Rudy Giuliani zorganizował konferencję prasową, na której mówił o oszustwach wyborczych, do których miało dojść podczas głosowania. Przytrafiła mu się jednak niecodzienna wpadka.

Konferencja prawnika Trumpa. Mało kto skupiał się na tym, co mówi Rudy Giuliani
Prawnikowi Trumpa Rudy'emu Giulianiemu przytrafiła się niezręczna wpadka (Getty Images)

Rudy Giuliani wyjaśniał w czwartek w siedzibie Partii Republikańskiej w Waszyngtonie, na czym miały polegać rzekome fałszerstwa w amerykańskich wyborach prezydenckich. Prawnik bardzo się spocił podczas konferencji. Komentatorzy zwracają uwagę na jeden szczegół jego wystąpienia.

Niecodzienna konferencja prawnika Trumpa. Przytrafiła mu się wpadka

Podczas wypowiedzi przed kamerami, Giuliani co jakiś czas przecierał twarz chustką. Pot spływał z niego w ogromnych ilościach. Na zdjęciach da się jednak zauważyć, że oprócz potu, po jego twarzy spływała również farba do włosów.

Komentatorzy skrytykowali wpadkę prawnika Donalda Trumpa. Podkreślono, że Giuliani powinien był skorzystać z pomocy fryzjerów i specjalistów od makijażu. Pozwoliłoby mu to uniknąć niezręczności.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory w USA. Donald Trump kwestionuje wyniki wyborów

Rudy Giuliani podczas czwartkowej konferencji prasowej zakwestionował wynik wyborów prezydenckich w USA. Prawnik Donalda Trumpa stwierdził, że ma twarde dowody na oszustwa wyborcze. Amerykańscy eksperci uważają jednak, że wypowiedź ta nie była oparta na faktach.

Wielu prawników twierdzi, że postępowania sądowe rozpoczynane przez zespół Donalda Trumpa prowadzą donikąd. Sądy w poszczególnych stanach odrzuciły już kilkanaście pozwów w tej sprawie. Nawet jeżeli w części miejsc ponownie zostaną przeliczone głosy, zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach wydaje się nieprawdopodobne.

Obejrzyj także: Rudy Giuliani dla WP: Donald Trump wygrał tę debatę w cuglach

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić