Trwał program na żywo, kiedy to się stało. W studiu pokładali się ze śmiechu

8

Bob Bernard, reporter stacji FOX 5 Washington DC, był już w trakcie relacji na żywo, gdy mały, uroczo merdający ogonkiem gość skradł mu całe show. Jak się okazało, ten wesoły szczeniaczek to mieszkaniec osiedla, na którym przeprowadzana była relacja. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Trwał program na żywo, kiedy to się stało. W studiu pokładali się ze śmiechu
(YouTube)

Podczas relacjonowania pogody dla telewizji Fox 5 Washington DC reporter Bob Barnard nagle znalazł się w samym środku zainteresowania. Ale nie przeszedł nagle tajfun ani temperatura nie wzrosła do 30 stopni.

Nagle kamera skierowana została na podbiegającego do reportera szczeniaka. Ochoczo merdający ogonkiem wesołek od razu skradł reporterowi show. Zobaczcie sami!

Reporter natychmiast przerwał to, o czym mówił, i całkowicie skupił się na uroczym, czworonożnym przyjacielu.

Zapomnijcie o ludziach, z którymi rozmawialiśmy wcześniej. Chcę poznać tego psa! - mówił reporter.

Szczeniak odwzajemnił ciepłe uczucia i nawet pozwolił się wziąć na ręce.

Bernard szybko zorientował się, skąd przybiegł piesek - jego właścicielka, jak się okazało, mieszkała w domu, przed którym stał Bernard. Gdy się zorientowała, co się dzieje, szybko wybiegła z domu, że odebrać swojego pupila.

Piesek najwyraźniej musiał przekroczyć bramę - a zdaje się, że była to umiejętność, o której jego właścicielka nie miał jeszcze pojęcia. Zwierzak wkrótce wrócił na swoje miejsce.

W tę mroźną pogodę taka krótka przerwa bez wątpienia rozjaśniła dzień zarówno reporterowi, jak i siedzącym w studiu prezenterom oraz, rzecz jasna, telewidzom.

Zobacz także: Pies Pączek szuka kochającego domu
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić