Tusk obraził mamę Marianny Schreiber? "Co to ma być?"

323

Obecnie trwa objazd Donalda Tuska po Polsce. Ostatnio lider PO odwiedził Sulechów. W czasie spotkania z mieszkańcami tego miasta stwierdził, że "wymarzoną klientelą dla obecnych władz są osoby, które piją, biją swoje dzieci, kobiety i pracą nie zhańbili się od wielu, wielu lat". To tych słów Tuska odniosła się Marianna Schreiber, która uważa, że w ten sposób lider PO obraził jej mamę.

Tusk obraził mamę Marianny Schreiber? "Co to ma być?"
Donald Tusk i Marianna Schreiber (AKPA, PAP, Lech Muszyński, Michał Baranowski)

W czwartek (11 maja) Donald Tusk spotkał się z mieszkańcami Sulechowa. Był to kolejny punkt na mapie objazdu Polski przez lidera PO. Warto podkreślić, że na tym spotkaniu - z resztą jak i na innych też - nie brakowało emocji.

- Królami życia są ci, którzy chleją, biją swoje dzieci, kobiety i pracą nie zhańbili się od wielu, wielu lat. Wymarzona klientela dla władzy, która sama na bardzo podobny sposób myślenia do tej klienteli - stwierdził Donalda Tuska.

Wystąpienie Tuska w Sulechowie. Schreiber: obraził Pan moją mamę

Te słowa lidera PO obiegły media społecznościowe. Odniosła się do nich m.in. Marianna Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Tusk nauczył się od PiS". Ekspertka komentuje "babciowe"
"Co to ma być? Pan właśnie okropnie obraził moją mamę, która (MÓWIĘ OTWARCIE), głosuje na PiS. Jak można wrzucać do jednego worka patologię z uczciwymi wyborcami przeciwników politycznych - patriotami?" - napisała na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Głos internautów

Post 30-latki dotarł blisko do 16 tys. osób. Internauci nie kryli swojego oburzenia.

"Naprawdę uważa pani, że te słowa były o pani matce głosujacej na PiS?Oznacza to, że nie posiada pani najprostszych kompetencji, w tym wypadku słuchania ze zrozumieniem" - napisał jeden z internautów.
"Z całym szacunkiem, ale zdaje się, że obraziła Pani swoją mamę kwalifikując ją do grupy, o której mówił Donald Tusk. Kolejna wtopa, proszę odpocząć, bo już MAM DOŚĆ Pani" - dodał następny.
"Dzień w dzień od 8 lat partia rządząca w której jest Pani mąż obraża miliony mam……matek, które nie głosują na PIS! Boli co?" - pisał kolejny.

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber jest żoną Łukasza Schreibera z PiS. Kobieta w 2021 roku pojawiła się w "Top Model", który emitowany jest w stacji TVN. 30-latka długo nie nacieszyła się sukcesem dostania się do show, gdyż odpadła w trzecim odcinku 10 edycji.

Jednak wykorzystała ona moment sławy, chociaż ku zaskoczeniu wszystkich nie robi tego w celach modelingowych, a politycznych. Założyła partię "Mam dość".

Jak sama podkreśla chce być alternatywą dla największych partii politycznych. Oprócz tego Marianna Schreiber bardzo aktywna jest w mediach społecznościowych.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić