o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Ujawniają nazwiska policjantów. Ziobro wydał oświadczenie

94
Podziel się

"Ujawnienie nazwisk i adresów policjantów to przestępstwo" - poinformował w niedzielę Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny. W sprawie każdej osoby, która tego dokonała zostanie wszczęte postępowanie karne.

Ujawniają nazwiska policjantów. Ziobro wydał oświadczenie
Upublicznienie danych policjantów to przestępstwo. Ziobro wydał oświadczenie (Twitter)
bECNlBvV

W niedzielę 22 listopada Zbigniew Ziobro wydał oświadczenie w sprawie upubliczniania danych policjantów. Zostało to uznane za przestępstwo, a każda osoba, która tak robi, musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Jak podkreślił minister sprawiedliwości, jest to czyn niemoralny, który zagraża policjantom, ale także ich rodzinom. Dodał, że "tak bulwersujące jest to, że ich bezpieczeństwo narażają polscy parlamentarzyści".

bECNlBvX
Ujawnienie ich tożsamości jest nie tylko czynem nieetycznym i niemoralnym, lecz przede wszystkim sprowadza na funkcjonariuszy bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. Stwarza też poważne zagrożenie dla ich najbliższych. Dlatego ujawnienie nazwisk i adresów policjantów to przestępstwo.
Zobacz także: Zobacz też: Strajk kobiet. Władza "przekupiła" policję podwyżkami? Ekspert mówi wprost

W środę miały miejsce kolejne protesty zorganizowane przez Strajk Kobiet. W trakcie przemarszu doszło do wielu aktów agresji, policja użyła gazu pieprzowego, spisano także kilkaset osób. W tłumie interweniowali "tajniacy", którzy wyciągali ludzi z tłumu i bili ich pałkami teleskopowymi.

bECNlBwd

Danych policji ujawniać nie można

Po protestach zawrzało. Ludzie zaczęli udostępniać zdjęcia z interwencji i szukać policjantów, którzy brali w nich udział. Na ogólnodostępnych grupach ujawniono dane wielu funkcjonariuszy. Zaczęto im grozić i ich prześladować.

Polskie Państwo ma obowiązek chronić policjantów. Dlatego poleciłem Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszcząć postępowanie karne wobec wszystkich osób, które upubliczniły nazwiska i adresy funkcjonariuszy. Wolność to odpowiedzialność.
bECNlBwe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECNlBwy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(94)
człowiek
2 miesiące temu
Obłędu ciąg dalszy.
polak45
3 miesiące temu
a jak polska popiera opozycję białoruska, która ujawnia dane policjantów to porządku
dres
3 miesiące temu
Jeśli są bez winy to czego się obawiają !! niech żyją jak Polak z Polakiem i będzie git
bECNlBwz
KACZYNSKI
7 miesięcy temu
PRZEZ KOGO UZNANE ZA PRZESTĘPSTWO ??? POGIĘŁO ???
jarek
7 miesięcy temu
" Danych policji ujawniać nie można " A dane obywateli można , tak ziobro ?
Gutek
10 miesięcy temu
ta policja jest partyjna, słuzy tylko pisowi
ewicz2
10 miesięcy temu
a ujawnienie danych chorobowych ?? jest to nagminne zjawisko to co ?
Górnik
10 miesięcy temu
Te kobiety powinne wiecować u niemców lub francuzów,wtedy będą miały jakąś wiedzę o pałowaniu.
Ja.
10 miesięcy temu
Skoro zagraża Policjantom .To poco ich wysyłają.
Obserwator
10 miesięcy temu
Poniżej ktoś podał tekst ŚLUBOWANIA policjantów. Właśnie ŚLUBOWANIA a nie PRZYSIĘGI.
3333
10 miesięcy temu
Są w polskim parlamencie, ale czy to są Polacy? Należy rozważyć ich czyny i odesłać to towarzystwo tam skąd zostało nasłane. Nie wiadomo czy przywódczynie bezkarnych, babskich burd na ulicach nie są w jakiś sposób skoligacone z rządzącymi? Może wiąże ich talmud
Stanislao
10 miesięcy temu
Nie jest przestępstwem ujawnianie nazwisk przestępców napadających na bezbronne kobiety z pałkami teleskopowymi i bronią osobistą. Od kiedy w cywilizowanym kraju rządzące marionetki posuwają się do takich czynów?? Oglądają zbyt dużo filmów z Afryki. Ziobro- ty wiesz- przegracie wybory- będziesz siedział. Już nie będziesz niszczył innych ludzi. Czekamy na ten moment.
60+
10 miesięcy temu
Kiszczak też straszył ...pamiętam. 13 grudnia niedługo ,jakąś Rade Ocalenia czas by już zbierać i odezwe do narodu pisać p.Kaczyński.
bECNlBwr
mały
10 miesięcy temu
Był ziobro i już po ziobrze on wie że za wszystkie machoje czekają go pasiaste " garnitury " i przytulna cela z tubylcami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić