A. M. | 

Ukradła nazistowską flagę. Właściciel zaczął strzelać

28

Do wstrząsającego wydarzenia doszło w miejscowości Hunter w Stanie Oklahoma. 44-letni mężczyzna wielokrotnie postrzelił młodą kobietę, która wykradła z jego posesji nazistowską flagę. Odpowie za próbę zabójstwa.

Ukradła nazistowską flagę. Właściciel zaczął strzelać
Alexander Feaster wielokrotnie postrzelił młodą kobietę za kradzież nazistowskiej flagi (Twitter.com)

Alexander Feaster, mieszkający w stanie Oklahoma, znany jest sąsiadom z wywieszania na swojej posiadłości hitlerowskich sztandarów. Tym razem, gdy ktoś odważył się wykraść mu jedną z flag, postanowił go ukarać.

Wszystko działo się nocą. Według lokalnego szeryfa około 3 nad ranem w niedzielę, grupa ludzi bawiła się na imprezie po drugiej stronie ulicy. W pewnym momencie 26-letnia Kyndal McVey zdecydowała się dostać na posesję mężczyzny i ukraść jedną z nazistowskich flag.

Gdy dostała się na posesję, okazało się, że mężczyzna miał ją na oku. Dziewczyna odrzuciła flagę i zaczęła uciekać. Wtedy Feaster wymierzył w nią strzały z broni palnej. Postrzelił ją kilkukrotnie w plecy. Zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu z monitoringu.

Kobieta została przewieziona do szpitala i poddana operacji. Zgodnie z opisem na stronie charytatywnej zbiórki pieniędzy, zorganizowanej dla postrzelonej Kyndal McVey, wkrótce ma przejść kolejną operację.

Według sąsiadów Feaster od około roku wywiesza przy swoim domu nazistowskie flagi. Kilka z nich zostało już skradzionych. Mężczyzna miał także publicznie nosić czarny strój z czerwoną opaską ze swastyką. W wyniku przeszukań jego domu, znaleziono aż 15 sztuk broni palnej. W niedzielę został aresztowany pod zarzutem napaści i postrzelenia z zamiarem zabójstwa.

Zobacz także: Hitler i Bliski Wschód. III Rzesza mogła wygrać wojnę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić