Ukraina. Wyszła na skrzydło samolotu żeby się przewietrzyć

28

Nietypowy incydent miał miejsce na kijowskim lotnisku. Jedna z pasażerek wyszła drzwiami awaryjnymi i zaczęła się przechadzać po skrzydle samolotu. Pracownicy obsługi samolotu wezwali na miejsce służby ratunkowe.

Ukraina. Wyszła na skrzydło samolotu żeby się przewietrzyć
Kobieta wyszła drzwiami awaryjnymi, bo było jej za gorąco w środku. (YouTube)

Niecodzienna sytuacja miała miejsce na lotnisku w Kijowie. Samolot przyleciał do stolicy Ukrainy z tureckiej Antalyi. W pewnym momencie jedna z pasażerek przeszła ze swojego miejsca w tylnej części maszyny do rzędu wyjść awaryjnych, otworzyła drzwi i wyszła na skrzydło.

Było jej gorąco więc wyszła się przewietrzyć

Personel pokładowy wezwał na miejsce zdarzenia karetkę, policję oraz straż graniczną. Pasażerka po interwencji służb posłusznie wróciła do samolotu i oznajmiła policjantom, że było jej w środku po prostu za gorąco. Wyszła więc z maszyny, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Kobietę przebadano na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie. Była trzeźwa.

Lekkomyślna pasażerka podróżowała z Turcji wraz z mężem oraz dwójką dzieci. Po tym incydencie ukraińskie linie lotnicze - Ukraine International Airlines wpisały kobietę na tzw. czarną listę, co oznacza, że w przyszłości nie będzie mogła podróżować tymi liniami.

Linie lotnicze uznały, że pasażerka dopuściła się rażącego naruszenia zasad bezpieczeństwa. Niewykluczone, że pasażerka będzie również musiała zapłacić grzywnę, której domaga się przewoźnik.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Spotkanie kanclerz Angeli Merkel i Elona Musk'a. Chcą stworzyć szczepionkę na COVID-19
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić