Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NM
|

Zgłosiła kradzież forda. Prawda zaskoczyła wszystkich

9
Podziel się

Mieszkanka woj. lubelskiego zgłosiła policji zaginięcie swojego samochodu. Auto marki ford pozostawiła na parkingu, a w międzyczasie wyjmowała pieniądze z bankomatu. Auto odjechało, jednak, jak się później okazało, bez kierowcy w środku.

Zgłosiła kradzież forda. Prawda zaskoczyła wszystkich
Zgłosiła kradzież forda. Prawda zaskoczyła wszystkich (Policja)
bECWWOzV

Monitoring pomógł ustalić policjantom, co się tak naprawdę stało. Choć funkcjonariusze przygotowywali się już na pościg za złodziejem samochodu, to jednak szybko okazało się, że nie będą mieli kogo zatrzymać. Sprawcy zdarzenia bowiem nie istnieli. Samochód odjechał sam z powodu nieuwagi 66-latki.

Kobieta zaparkowała auto na poboczu, a następnie wysiadła i udała się w stronę bankomatu. Zanim wysiadła, powinna zaciągnąć ręczny, lub, jak słusznie sugerują rozbawieni Internauci, wrzucić "jedynkę". Kobieta nie zrobiła jednak ani tego, ani tego.

bECWWOzX

Stojące na nierównej powierzchni auto ruszyło powoli, oddalajac się od właścicielki. W pewnym momencie nabrało nawet sporej prędkości, a także jechało pod prąd. Cudem samochód nie uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka pojazdy, a także nie napotkał na swojej drodze pieszych. Na nagraniu widać, jak auto mija "zebrę".

Najciekawsze jest zgłoszenie, które usłyszeli policjanci. Mundurowi powiadomieni zostali o kradzieży, a według relacji 66-latki sprawca miał ukraść auto, a następnie kilkadziesiąt metrów dalej porzucić je, wcześniej powodując kolizję. Na nagraniu widać, jak auto faktycznie uderza w słupki przy chodniku.

bECWWOAd

Za swój czyn kobieta otrzymała od policjantów srogą reprymendę. Na tym zakończyła się interwencja.

Zobacz także: Minister edukacji Dariusz Piontkowski odpowiada na pytania internautów WP
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECWWOAy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
pisior
rok temu
Aj, waj. Po prostu zapomniała jaki bieg zapodać jak się idzie po kasę, albo na zakupy. Zresztą teraz za Pis, samochodów nie kradną, kradli za lewicy i PO jak była bieda.
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍...
rok temu
👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯
Latają
rok temu
Ja bym nawet nie pozwoliła prowadzić wózka z dziećmi. Odwruciła by się na 5 minut to i wózek z dziećmi by jej odjechał też by dzwoniła na policję że dzieci z wózkiem jej uciekli.
bECWWOAz
miecio
rok temu
Samochód jechał bardzo ostroznie
maciek
rok temu
wózek z wnuczkiem nie samochód
kp dziwnów
rok temu
I znowu przez fantazję by ktoś mógł iść do paki za darmo. Powinna dostać grzywną i mieć sprawę karną. Skoro nie widziała to po co te historie wmysla, auto znikneło się dzwoni z podejrzeniem kradzieży i tyle ,a nie zaraz opowieści i fantazje.
ak001
rok temu
I dlatego w pewnym wieku powinno się robić badania psychotechniczne co roku.
janusz
rok temu
Tej Panu już podziękujemy
eri
rok temu
Typowy wyborca Trzaskowskiego!!! Hiahiahiahia!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić