aktualizacja 

Ukrainiec wpadł w szał w Zamościu. Ruszył nawet na policyjny radiowóz

Do sieci trafiło bardzo kontrowersyjne nagranie wideo z Zamościa. Mężczyzna z ukraińskim obywatelstwem z niewiadomych przyczyn rzucał się na prawidłowo jadące samochody. Na miejscu zdarzenia interweniowała policja.

Ukrainiec wpadł w szał w Zamościu. Ruszył nawet na policyjny radiowóz
Ukrainiec wpadł w szał (YouTube, STOP CHAM)

Niewątpliwie sytuacja, którą utrwalił nagrywający, była dla niego stresującym przeżyciem. Warto zwrócić uwagę, że jest to kolejny tego typu przypadek w ciągu ostatnich miesięcy. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowiła przekazać go kanałowi STOP CHAM. Filmik został opublikowany na YouTube.

Niecodzienne sceny nagrano 14 sierpnia. Kierowca samochodu osobowego na jednym ze skrzyżowań Zamościa nagle zaczął hamować, gdyż zauważył, że w jego kierunku środkiem ulicy biegnie mężczyzna. Pieszy nie zwracając uwagi na to, co dzieje się na jezdni rzucił się na maskę pojazdu należącego do autora nagraniu. Następnie upadł na mokrą od deszczu nawierzchnię.

Nie wiadomo, co mężczyzna chciał osiągnąć. Po rzuceniu się na maskę samochodu przeleżał na asfalcie kilka minut. Następnie "kaskader" oddalił się. Było to dość nietypowe, gdyż tego typu zdarzenia mają zazwyczaj na celu wyłudzenie odszkodowania od kierowcy. Przedziwne zachowanie zaniepokoiło autora filmu, który postanowił zgłosić sprawę na policję. Mundurowi otrzymali od niego również nagranie wideo ze skrzyżowania, które było niezbitym dowodem.

Trafił do szpitala psychiatrycznego

Po pewnym czasie autor nagrania został wezwany na miejsce zdarzenia. Były już tam prowadzone czynności przeciwko "kaskaderowi", który rzucił się na jego auto. Okazało się, że w trakcie nieobecności nagrywającego mężczyzna zaatakował w podobny sposób co najmniej dwa samochody. Drugim z nich był radiowóz, dlatego policjanci podjęli czynności przeciwko pieszemu, który był obywatelem Ukrainy. Prawdopodobnie był pod wpływem jakichś środków i został zawieziony do szpitala psychiatrycznego.

Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić