aktualizacja 

Do wsi przyszli ukraińscy żołnierze. Nagranie niesie się w sieci

W mediach społecznościowych pojawiło się poruszające wideo z Ukrainy. Nagrywającemu udało się uwiecznić reakcję starszej kobiety na widok ukraińskich wojsk, które wkroczyły na teren jej wioski.

Do wsi przyszli ukraińscy żołnierze. Nagranie niesie się w sieci
Ukrainka rzuciła się na kolana (Twitter)

Wojska Ukrainy oswabadzają kolejne miasta i wioski. Siły rosyjskie same rezygnują z okupowania niektórych lokacji, bądź są pokonywane przez obrońców zaatakowanego kraju. Sygnały te dają nadzieje Ukraińcom na zakończenie działań wojennych na terenie całego kraju w przyszłości.

Zwycięstwa ukraińskich wojsk powodują ogromną radość i dumę w obywatelach tego kraju. Szczególne wzruszenie żołnierze wywołują wśród Ukraińców, gdy wkraczają do tamtejszych miast i wsi, w których nie ma już okupantów. Dowodem na to może być zachowanie starszej kobiety uwiecznione kamerą. Ta nie ukrywała wzruszenia na widok swoich uzbrojonych rodaków i zapłakana padła na kolana, aby podziękować za to Bogu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wideo wywołało również ogromne wzruszenie wśród internautów. W ciągu zaledwie kilku godzin polubiło je na Twitterze ponad 13 tysięcy osób. Wielu komentujących zwróciło uwagę na słowa wzruszonej kobiety, która dziękowała Bogu za przybycie żołnierzy.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić