Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

USA. Nauczycielka sypiała z uczniami. Usłyszała zarzuty, grozi jej 60 lat

26

Ashlyn Faye Bell pracowała w jednym z liceów w stanie Teksas. 24-letnia nauczycielka utrzymywała intymne stosunki z trojgiem swoich uczniów. Jej przestępstwa wyszły na jaw, kiedy odkryła, że zaszła w ciążę. Bell właśnie usłyszała zarzuty – może spędzić w więzieniu nawet 60 lat.

USA. Nauczycielka sypiała z uczniami. Usłyszała zarzuty, grozi jej 60 lat
Ashlyn Faye Bell utrzymywała intymne relacje z trojgiem uczniów teksańskiego liceum (New Boston Police)

Jak informuje "The Gazette', sprawę na policję zgłosił inny nauczyciel. Podsłuchał rozmowę trojga uczniów – dwóch 17-latków i jednego 16-latka – której tematem była Ashlyn Bell. Nastolatkowie sprzeczali się o to, kto jest ojcem dziecka 24-latki.

Nauczycielka zaszła w ciążę z uczniem. Teraz postawiono jej zarzuty

Nauczyciel zdecydował się na konfrontację z nastolatkami, a następnie zgłosił swoje ustalenia funkcjonariuszom policji. W konsekwencji Ashlyn Bell została aresztowana. 24-latce postawiono zarzuty utrzymywania niewłaściwych relacji z uczniami oraz napaści seksualnej na osoby nieletnie. Jeśli sąd udowodni jej winę, może spędzić w więzieniu nawet 60 lat.

Do molestowania seksualnego nastolatków miało dochodzić w domu Ashlyn Bell w mieście New Boston w Teksasie. Jeden z uczniów wyjawił w trakcie przesłuchania przez policję, że pierwszy raz umówił się z 24-latką w trakcie ferii z okazji Święta Dziękczynienia. Za pośrednictwem aplikacji Snapchat uzgodnili, że spotkają się na postoju dla ciężarówek, a następnie udali do domu Bell.

Zobacz także: Zobacz też: Płaca minimalna. Nauczycielka zarobi mniej od sprzątaczki

W trakcie spotkania z nastolatkiem w domu było obecne dziecko Ashlyn Bell. Kobieta ułożyła je do snu, a następnie zabrała ucznia do sypialni, gdzie doszło do zbliżenia. Do molestowania kolejnego podopiecznego nauczycielki zaczęło dochodzić w trakcie wspólnych korepetycji.

Najmłodszy z nastolatków poznał Ashlyn Bell, gdy pracowała w szkolnej bibliotece. 24-latka i 16-latek komunikowali się za pośrednictwem aplikacji Snapchat. Do ich pierwszego intymnego spotkania doszło po tym, gdy chłopiec zażartował, że przyjedzie odwiedzić Bell w jej domu. Ku zaskoczeniu ucznia ta zaczęła nalegać na wizytę w godzinach wieczornych.

Ashlyn Bell została osadzona w areszcie. 24-latka opuściła go po uiszczeniu kaucji w wysokości 150 tysięcy dolarów (ok. 568 695 złotych). Według ustaleń "Daily Mail" była nauczycielka stanie przed sądem jeszcze w 2020 roku.

Wiek przyzwolenia wynosi w Stanach Zjednoczonych 17 lat. Jednak kontakty seksualne między nauczycielem i uczniem są zakazane i traktowane jako wykorzystanie. Odpowiedzialności karnej można uniknąć tylko w przypadku, gdy pedagog i jego podopieczny pozostają w legalnym związku małżeńskim.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić