o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

USA odradzają podróże do Polski. "Bardzo wysokie ryzyko"

23
Podziel się

Stany Zjednoczone odradzają swoim mieszkańcom podróżowanie do krajów z "bardzo wysokim" ryzykiem zarażenia koronawirusem. Na zaktualizowanej liście państw Departamentu Stanu znalazło się 131 krajów. Jest wśród nich także Polska.

USA odradzają podróże do Polski. "Bardzo wysokie ryzyko"
Amerykański rząd odradza obywatelom podróże do Europy (Pixabay)
bEarnmcB

Do tej pory na poziomie czwartym, z zaleceniem "nie podróżować" znajdowały się 34 państwa. Teraz Departament Stanu USA poszerzył listę o 97 kolejnych. Obecnie jest na niej aż 131 krajów, w tym Polska, Niemcy, Francja, Kanada, Włochy, Szwecja, Turcja oraz Hiszpania.

Amerykanie nie mogą latać do Europy. Wymagane są specjalne zezwolenia

Na poziomie trzecim pozostają kraje takie Chiny i Japonia. W tym przypadku amerykański resort dyplomacji zaleca dokładne rozważenie podróży.

bEarnmcD

Z powodu nałożonych przez władze w Waszyngtonie ograniczeń, większość Amerykanów nie może podróżować do Unii Europejskiej. Zakazane są przyloty do Stanów Zjednoczonych z większości państw Europy, Chin, Brazylii, Iranu i RPA bez specjalnego zezwolenia.

Zaszczepieni mogą podróżować. Ale tylko w obrębie USA

Zgodnie z zaleceniami amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) osoby zaszczepione na koronawirusa mogą podróżować po Stanach Zjednoczonych przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Szefowa CDC dr Rochelle Walensky odradza jednak jakiekolwiek opuszczanie miejsca zamieszkania ze względu na dużą liczbę nowych przypadków infekcji wirusem SARS-CoV-2.

bEarnmcJ

Obejrzyj także: Paszporty covidowe wejdą w życie. "Jesteśmy w przededniu decyzji"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEarnmde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Hehe
4 tyg. temu
Zabrali sobie tych rozbawionych 7ydow z lotniska Chopina ???
Wędkak
4 tyg. temu
W Stanach panuje teraz koronaganda. Lewacy pod pretekstem ochrony obywateli zabierają kolejne swobody i rozbudowują aparat władzy. Dopuki nie zaczniemy zabijać Rotshildów Rockefellerów Gatesów którzy nagrywają ten stan nic się nie zmieni.
Error 404
4 tyg. temu
A my odradzamy klikania w portale O2,WP tam można się zarazić głupotą.
bEarnmdf
?????
4 tyg. temu
A po co mają do Polski przyjeżdżać?
Kasia
4 tyg. temu
Pisałam już na pudelek.pl ale usuneli mój komentarz. Też myślicie że z racji tego że Rydzyk potrzebuje pieniędzy to nagle zapowiedzą że wirus jest w odwrocie przed komuniami?
Warszawiak
4 tyg. temu
No może to i dobrze. Po co nam tu jeszcze Amerykanie.
koza
4 tyg. temu
Jak Amerykanie chcą zamieszanie zrobić w jakimś kraju to zwołuje swoich obywateli i wywozi ich do USA.Przecież na darmo oni m.in. w Polsce i Ukrainie nie stacjonują.
Kapral
4 tyg. temu
POLACY STAC NAS NA STWORZENIE PIEKNEJ POLSKI WYTEPMY ZLO TKWIACE WSROD NAS. Z AMERYKA MOZEMY SIE PRZYJAZNIC
Anita
4 tyg. temu
Plandemia covidozy i zamordyzmu 😷! Ludobójstwo 💉💉⚰️! NWO!
BYŁYpolak
4 tyg. temu
Wzorem Rosjanów, WSZYSCY POLACY powinni ,,wyjść na ulicę ,, i bezpardonowo DOMAGAĆ SIĘ ODSUNIĘCIA obecnego rządu od zarządzania krajem, oraz aresztowania morawieckiego , za przestepstwa , jakich się dopuścił !
xyz
4 tyg. temu
I dobrze, nikt ich tu nie chce, a do nich też nie polecam jeździć! To dziki kraj, rasistowski.
BYŁYpolak
4 tyg. temu
Jako były obywaytel rp, również ODRADZAM podróże do polski, gdyż temu krajowi podobnie bliżej do Białorusi, czy Ukrainy, niż do cywilizowanych krajw Europy.
BYŁYpolak
4 tyg. temu
Jako były obywaytel rp, również ODRADZAM podróże do polski, gdyż temu krajowi podobnie bliżej do Białorusi, czy Ukrainy, niż do cywilizowanych krajw Europy.
bEarnmcX
analizator
4 tyg. temu
Ryzyko i Rydzyko! Bo Duduś, Antoś i Jareczek, do tego Zibi i Tadzio z Torunia.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić