USA. Otworzyły trumnę zmarłej matki. W środku zobaczyły obcą kobietę

1

Dramat sióstr rozegrał się w Ahoskie w Karolinie Południowej. Jennetta Archer i Jennifer Taylor zwróciły się do domu pogrzebowego o zorganizowanie pogrzebu ich matki oraz przygotowanie zwłok zmarłej do trumny. Gdy jednak uchyliły wieko, ujrzały obcą kobietę.

USA. Otworzyły trumnę zmarłej matki. W środku zobaczyły obcą kobietę
Córki zmarłej były w szoku, gdy zamiast matki zobaczyły w trumnie zupełnie obcą kobietę (Google Maps, huntersfuneralhome.com)

Jak podaje New York Post, Jennetta Archer i Jennifer Taylor postanowiły skorzystać z usług Domu Pogrzebowego Huntera. Córki zmarłej zdały sobie sprawę z pomyłki personelu, gdy przyszły obejrzeć ciało matki przygotowane do pogrzebu i leżące w trumnie.

Skandal w domu pogrzebowym. Pracownicy pomylili ciała dwóch kobiet

Siostry relacjonowały, że kobieta, która spoczywała w trumnie zamiast ich matki, zupełnie nie była podobna do zmarłej bliskiej. Obie panie znacząco różniły się m.in. rozmiarem ubrań.

Nie było między nimi podobieństw. Miały zupełnie inny rozmiar – osoba, która leżała w trumnie w ubraniach mojej matki, dosłownie w nich tonęła, ponieważ była o wiele drobniejsza – relacjonowała zbulwersowana Jennetta Archer (New York Post).
Zobacz także: Zobacz też: Znaleźli w jeziorze trumnę z ciałem sprzed 4000 lat. Niezwykłe odkrycie archeologów w Anglii

Kiedy siostry zgłosiły pomyłkę członkom personelu domu pogrzebowego, ci próbowali przekonać klientki, że wszystko jest w porządku. Przyznali im rację, dopiero gdy "właściwe" zwłoki odnalazły się w sali, w której przeprowadza się proces balsamowania. Aby pogrzeb odbył się zgodnie z planem, szybko umieścili w trumnie ciało matki kobiet.

Jak podaje "New York Post", to nie pierwsza taka pomyłka nagłośniona przez media. W Stanach Zjednoczonych miały już miejsce m.in. przypadki pomyłek przy kremacji ciał lub chowania zwłok osób niespokrewnionych ze zleceniodawcami pogrzebu.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić