USA. Wnuczka nie żyje. Przerażające, co zrobiła jej babcia

40

Horror dziewczynki rozegrał się w Nashville w Karolinie Północnej. 8-latka padła ofiarą agresji ze strony własnej babci. 72-latka do tego stopnia znęcała się nad wnuczką, że ta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Seniorka usłyszała już zarzuty.

USA. Wnuczka nie żyje. Przerażające, co zrobiła jej babcia
72-latka została aresztowana. Policja podejrzewa ją o pobicie wnuczki, która zmarła w wyniku obrażeń (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Ocskaymark)

Jak informuje portal The Bellingham Herald, śledztwo ruszyło po tym, gdy 8-latka została przyjęta do szpitala. Personel zaniepokoił zły stan dziewczynki – ślady wskazywały, że ktoś brutalnie ją pobił. Mimo wysiłków podjętych przez lekarzy dziecko zmarło w konsekwencji odniesionych obrażeń.

Babcia pobiła wnuczkę na śmierć. Dziewczynka miała 8 lat

Biuro szeryfa hrabstwa Nash wydało oficjalne oświadczenie na temat prowadzonego śledztwa. Jak poinformował rzecznik policji, za pobiciem 8-latki najprawdopodobniej stała jej babcia. Dziewczynka miała obrażenia na całym ciele, w tym – na głowie.

Ustalono, że 8-letnia ofiara została podbita przez babcię, że zmarła z powodu otrzymanych obrażeń. Dziecko miało rozległe ślady na całym ciele, w tym głowie – informował rzecznik biura szeryfa (The Bellingham Herald).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Babcia dziewczynki nazywa się Patricia Ann Ricks. Śledczy starają się ustalić szczegółowy przebieg tragicznych zdarzeń, w tym m.in. w sposób, w jaki 72-latka znęcała się nad dzieckiem. Chcą także upewnić się, czy czas, którego seniorka rzekomo potrzebowała na przewiezienie wnuczki do szpitala, odpowiada stanowi rzeczywistemu. Istnieje bowiem ryzyko, że celowo opóźniała moment zapewnienia ofierze pomocy medycznej.

Na razie śledczym nie udało się ustalić, jaki mógłby być motyw ataku na 8-latkę. Patricia Ann Ricks postawiono zarzuty morderstwa pierwszego stopnia oraz znęcania się nad dzieckiem, które doprowadziło do poważnych obrażeń. Obecnie 72-latka przebywa w więzieniu hrabstwa. Termin stawienia się seniorki w sądzie wyznaczono na czwartek 9 lutego.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić