A. M. | 

USA. Złapał bestię gołymi rękami. Jest nagranie

16

Turyści wypoczywający na plaży w Delaware byli świadkami szokującego zdarzenia. Zdołali nagrać moment, kiedy mężczyzna znajdujący się w wodzie zmaga się z rekinem na oczach wczasowiczów.

USA. Złapał bestię gołymi rękami. Jest nagranie
Mężczyzna chwycił pysk rekina gołymi rękami (Getty Images, YouTube)

Do sieci trafiło nagranie. Widać na nim, jak wysportowany mężczyzna chwyta ogromnego rekina za ogon, przyciąga do siebie, po czym otwiera mu pysk. W tym czasie zszokowani turyści obserwują poczynania mężczyzny.

Zobacz także: RAW VIDEO: Swimmer captures shark off Delaware coast

Nagrane zdarzenie trwa około 20 sekund. Jak informuje Fox 5 chwilę później mężczyzna wypuścił rekina wolno. W sieci pojawiły się jednak różne teorie odnośnie do zamiarów mężczyzny. Jedni chwalą jego odwagę, inni krytykują za głupotę i narażenie się na niebezpieczeństwo w bliskim kontakcie z bestią.

Media podają dwie wersje wydarzeń. Według niektórych doniesień mężczyzna wykazał się skrajną bezmyślnością, by zapozować do zdjęcia. Fox 5, który zdobył to nagranie, informuje jednak, że mężczyzna w rzeczywistości ratował zwierzę, w którego pysku tkwił hak wędkarski.

W Zatoce Delaware pływa wiele rekinów. Łowienie ich jest nielegalne. Wszelkie złowione przez wędkarzy rekiny muszą być jak najszybciej wypuszczone z powrotem do wody.

Zobacz także: Uratowali walenia. Utknął na plaży
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić