aktualizacja 

W TV usłyszeli, co zrobił dzieciom. Więźniowie dopadli pedofila

17

Michael George Corey został pobity przez innych więźniów w zakładzie karnym hrabstwa Wichita w Teksasie. Trzech osadzonych postanowiło ukarać pedofila po obejrzeniu w telewizji relacji z jego procesu.

W TV usłyszeli, co zrobił dzieciom. Więźniowie dopadli pedofila
Pedofil został pobity przez więźniów (Wichita County Jail)

Michael George Corey pojawił się w sądzie z podbitym okiem. Pedofil miał zostać pobity przez trzech więźniów, którzy obejrzeli w telewizji materiał dot. jego rozprawy i zarzutów. Po tym jak dowiedzieli się, co Amerykanin ma na sumieniu, osadzeni mieli go napaść i wymierzyć mu ponad 15 ciosów. Strażnicy zareagowali w ciągu niespełna minuty.

Mężczyzna przebywa w zakładzie karnym nieprzerwanie od 2018 roku. Zatrzymano go wtedy i oskarżono o 45 przestępstw seksualnych przeciwko chłopcu i dwóm dziewczynkom w wieku 8, 10 i 11 lat.

45 zarzutów Coreya obejmowało 15 przypadków kwalifikowanej napaści seksualnej na dzieci. Oskarżony miał m.in. dwunastokrotnie nakłaniać małoletnich do wykonywania czynności seksualnych, a aż dziesięciokrotnie miało dojść do intymnego kontaktu.

Pedofil został aresztowany po tym, jak personel szkoły, do której uczęszczał ośmiolatek, powiedział policji, że dziecko doznało obrażeń. Po odkryciu jego tajemnic pokrzywdzone dzieci zaczęły opowiadać o swoich traumatycznych przeżyciach. Ich oprawca miał również dopuszczać się wobec nich przemocy.

Corey został skazany na dożywocie w październiku 2021 roku.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić