Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

W TV usłyszeli, co zrobił dzieciom. Więźniowie dopadli pedofila

12
Podziel się:

Michael George Corey został pobity przez innych więźniów w zakładzie karnym hrabstwa Wichita w Teksasie. Trzech osadzonych postanowiło ukarać pedofila po obejrzeniu w telewizji relacji z jego procesu.

W TV usłyszeli, co zrobił dzieciom. Więźniowie dopadli pedofila
Pedofil został pobity przez więźniów (Wichita County Jail)

Michael George Corey pojawił się w sądzie z podbitym okiem. Pedofil miał zostać pobity przez trzech więźniów, którzy obejrzeli w telewizji materiał dot. jego rozprawy i zarzutów. Po tym jak dowiedzieli się, co Amerykanin ma na sumieniu, osadzeni mieli go napaść i wymierzyć mu ponad 15 ciosów. Strażnicy zareagowali w ciągu niespełna minuty.

Mężczyzna przebywa w zakładzie karnym nieprzerwanie od 2018 roku. Zatrzymano go wtedy i oskarżono o 45 przestępstw seksualnych przeciwko chłopcu i dwóm dziewczynkom w wieku 8, 10 i 11 lat.

45 zarzutów Coreya obejmowało 15 przypadków kwalifikowanej napaści seksualnej na dzieci. Oskarżony miał m.in. dwunastokrotnie nakłaniać małoletnich do wykonywania czynności seksualnych, a aż dziesięciokrotnie miało dojść do intymnego kontaktu.

Pedofil został aresztowany po tym, jak personel szkoły, do której uczęszczał ośmiolatek, powiedział policji, że dziecko doznało obrażeń. Po odkryciu jego tajemnic pokrzywdzone dzieci zaczęły opowiadać o swoich traumatycznych przeżyciach. Ich oprawca miał również dopuszczać się wobec nich przemocy.

Corey został skazany na dożywocie w październiku 2021 roku.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Normal
3 dni temu
I nawet nie był księdzem? Dziwne. W Polsce, wg "mediów", tylko księża są profilami.
Jan .
4 dni temu
Jedyna kara na jaką zasłużył .
Gość.
4 miesiące temu
Pedofil to choroba psychiczna i tego się nie wyleczy jeżeli się tego nie leczy,dlatego proponuję wszystkich pedofilów wysyłać gdzieś na bezludną wyspę,tak żeby nie mogli z niej powrócić. I niech tam sobie żyją aż do końca swoich dni.
Endrju
4 miesiące temu
Jestem ojcem....w Polsce,nie ma sprawiedliwych wyroków ze pedofilię...zwłaszcza jeśli dotyczy to duchowych....jedynie współwięźniowie lub samosąd......
Prawie Suwere...
4 miesiące temu
Wystarczałoby podawać publiczniie pełne dane pedofila - imię nazwisko, pesel,ostatnia znana parafia i przełożonego biskupa. Resztą zajmie się suweren. Acha jeszcze imię i nazwisko prokuratora, który nie złożył aktu oskarżenia w ciągu roku. Całość środków na radio z Torunia powinno iść na pomoc ofiarom. W ciągu 3-5 lat zacząłby się spokój.
666
4 miesiące temu
A u nas klechów się broni i pod kloszem trzyma . Tak należy wymierzać sprawiedliwość. Należałoby jeszcze uciąć co nieco .
Kot
4 miesiące temu
Za czasów pisu pedofilia w kościele jest zamiatana pod dywan, tak jak inne kradzieże i machloje pisu.
Aaaas
4 miesiące temu
A duchownych przenoszą na inną parafie
Swojak
4 miesiące temu
Facet poczul na własnej skórze jak więźniowie traktują gości ,którzy " bawią się z dziećmi w macanego"
klawisze
4 miesiące temu
Z naszego juz by nie wrocił?
Lukasz
4 miesiące temu
Za słabo. Strażnicy za szybko przybiegli.
Wichita
4 miesiące temu
Szkoda, ze go nie zatlukli. Szkoda czasu na procesy dla takich.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić