Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Warszawa. Ma 17 mieszkań. Zbiera pieniądze na ich utrzymanie

51
Podziel się:

"Ratunek dla Apartamentów w Sercu Warszawy" - tak brzmi tytuł zbiórki środków, która pojawiła się na zrzutka.pl. Organizuje ją Maciej Chojecki, który potrzebuje funduszy na utrzymanie swoich nieruchomości w centrum Warszawy.

Warszawa. Ma 17 mieszkań. Zbiera pieniądze na ich utrzymanie
Organizuje zrzutkę, by opłacić apartamenty (zrzutka.pl)

Chojecki informuje, że znalazł się w trudnej sytuacji. "Bez was nie przeżyję narodowej kwarantanny" - twierdzi, zapewniając jednocześnie, że każdy, kto wpłaci 200 złotych, po zniesieniu zakazów będzie mógł skorzystać z noclegu w jego apartamencie.

Do tej pory przyjąłem tysiące gości z całego świata i bardzo mi zależy na tym, żeby dalej ich przyjmować. Zdarzyło mi się wziąć za darmo pod dach rodzinę z małym dzieckiem z zagranicy, która 'utknęła' w pandemii, pomóc bezdomnemu z kąpielą, ubraniami i noclegiem, który 'utknął' życiowo. Zdarzyło mi się oddać mieszkanie za darmo znajomemu, bo nie miał na hotel - pisze organizator zrzutki.

Biznesmen rozpoczynał od 8 apartamentów. Później jednak rozwinął firmę i zwiększył liczbę mieszkań do 17.

Ciągle inwestowałem i otwierałem nowe mieszkania, licząc na to, że sezon 2020 będzie przełomowy i uda mi się w końcu wyjść na prostą. Nic bardziej mylnego. Z dnia na dzień, wszystko zaczęło się walić - żali się Chojecki.

Koszty utrzymania nieruchomości wycenia na 30 tys. zł. W ramach zbiórki internetowej chciałby zebrać natomiast 25 tys. zł.

Chojecki zrównany z ziemią. "Trzeba mieć niezły tupet"

Pojawili się ludzie oburzeni postawą Macieja Chojeckiego. "Polska to mem dla bogatych" - pisze socjolog Jan Śpiewak, który zachowanie biznesmena nazywa "patologią".

To jest straszny rak, który toczy nasze miasta i trzeba mieć niezły tupet, by takie ogłoszenie wystawić - komentuje natomiast jedna z internautek.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
Alex
rok temu
Sprzedaj mi jedno dam 55% wartości starczy na 1 rok utrzymania i masz problem z głowy ewentualne idź do pracy jak inni.
Sceptyk
rok temu
Jeśli Pan Chojecki nie może wynajmować krótkoterminowo, niech wynajmuje długoterminowo. Chętnych do wynajęcia mieszkania na rok lub dłużej nie brakuje. Na koszty powinno wystarczyć w najgorszym wypadku zminimalizuje straty. Większość społeczeństwa jest biedniejsza od tego pana, a bogaci nie dają jałmużny.
Www.x
rok temu
Co za tupet z tego czlowieka ma tyle mieszkan i zebrze niektorzy ludzie utrzymuja z trudem 1 mieszkanie skromnie wystarcza na jedzenie i tak zyja i nie zebrza niech ten wlasciciel sprzeda pare mieszkan i splaci dlugi gdzie jest pana amicja bez wstydu jest pan zachlanny wstyd i jeszcze raz wstyd zenada
Dawid
rok temu
Sprzedac 1 mieszkanie, ludzie nie maja co jesc
Endek
rok temu
Ludzie wypowiadający się na tym czacie sprawia wrażenie z 500 plus, 13 plus albo 2 etaty i dalej nic...zeby zainwestować w siebie to nie, ale żyć na rachunek innych to tak...Od cała ta Polonia w Polsce
Nie ważne
rok temu
Ty nie masz na mieszkania a inni nie mają nawet na chleb :/
Stani
rok temu
To kupię jedno mieszkanie od tego Pana za 50% ceny.
Dar100
rok temu
Ja też ogłaszam zbiórkę. Mam 6 samolotów i 4 helikoptery.Jakos jeszcze daję radę ale forsę chcę zebrać na tydzień pobytu w Wiśle. Przyrzekam że pieniądze wykorzystam tylko na pobyt. Nie pójdę na stok. Blagam wesprzyjcie. Na wyjazd wezmę samotną matkę z dzieckiem.
Władek
rok temu
Jeden bezdomny Rydzyka ma 20 mieszkań. Ciężko mu.
Radek
rok temu
Ja mam więcej mieszkań to jestem w trudniejszej sytuacji. Może pomożesz mi ?
o.tadek
rok temu
Ma trzy Ferrari i Maybacha a bezyna starcza tylko na Ferrari . Ludzie pomóżcie bo maybach musi się ruszać , bez waz nie przeżyje. Po pademi pozwolę wam popatrzeć na Maybacha a jak wpłacie pinceto to pokaże wam tez Ferrari i Jaguara.
Tor
rok temu
Dam Ci rade,ucz się od Lempart .W tydzień zebrała 1,5 mln zł.Reszta należy do Ciebie.
Gun
rok temu
Trzeba było mierzyć siły na zamiary, i nie żyć w kredycie.
Lwp
rok temu
Wesoły gościu. Takich ludzi należy promować w dzisiejszych czasach.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić