o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Warszawa. Zwłoki przed szpitalem Czerniakowskim. Tajemnicza śmierć

158
Podziel się

Przed szpitalem Czerniakowskim w Warszawie znaleziono zwłoki mężczyzny. Na razie nie ustalono tożsamości zmarłego. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Warszawa. Zwłoki przed szpitalem Czerniakowskim. Tajemnicza śmierć
Zwłoki mężczyzny przed szpitalem Czerniakowskim w Warszawie (Wikimedia Commons)
bDgURlMB

Personel medyczny znalazł zwłoki mężczyzny przed szpitalem Czerniakowskim w Warszawie. Ciało znajdowało się w namiocie do segregacji pacjentów - podaje "Super Express".

Szpital natychmiast zawiadomił policję. Na razie nie ustalono tożsamości mężczyzny. Nie jest również jasne, czy był pacjentem szpitala.

bDgURlMD

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny. Wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich.

Zwłoki przed szpitalem w Warszawie. Przeprowadzono sekcję zwłok

W czwartek przeprowadzona została sekcja zwłok, ale na jej wyniki będzie trzeba poczekać nawet kilka tygodni. Zmarły nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

bDgURlMJ
Dołożymy jednak wszelkich starań, by ustalić jego dane oraz co się stało - powiedziała "Super Expressowi" Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

bDgURlNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(158)
st.dziadek
2 miesiące temu
a spróbuj się dodzwonić do szpitala do przychodni,na wydzwanianie 4 godz za mało!
Biedak
2 miesiące temu
Ani się dodzwonić ani się Dostać do lekarza i szpitala ??? Ale prywatnie nie ma żadnych PROBLEMÓW !!!
anna
2 miesiące temu
policja teraz jest bardziej zajęta usuwaniem ludzi manifestujących bo taki maja rozkaz z góry....co ich tam obchodzą jakieś zwłoki.....niestety dożyliśmy czasów kiedy to ,ta służba stała się narzędziem politycznym, jak OMON na Białorusi!!!!
bDgURlNf
123waw
2 miesiące temu
Ja z krwotokiem i raną ciętą czekałem godzinę w kolejce COVID a potem godzinę na lekarza. Na szczęście zadzwonili po sprzątaczkę i co 15 minut zmywała podłogę od krwi. Była rzeźnia. Mam szwy do zdjęcia ale dostanie się do przychodni chirurgicznej jest chyba niewykonalne. Jutro sam je spróbuję porozcinać.
paranoja
2 miesiące temu
W Niemczech podczas pandemii lekarze, stomatolodzy i inne szpitale specjalistyczne przyjmowały normalnie chorych. W PL naustawiali namiotów i potworzyli twierdze ze szpitali . Planowane badania onkologiczne zostały odwołane, zabiegi, na które czekało się po dwa lata odwołane, stomatolodzy nie przyjmowali. Ktoś powinien policzyć ilu pacjentów zmarło lub ma znaczne pogorszenie stanu zdrowia bo lekarz nie pracuje w czasach pandemii.
Najnowsze komentarze (158)
Mietek
2 miesiące temu
Byłem wczoraj na prześwietleniu w szpitalu.Nikt nie reaguje na dzwonek,czekałem godzinę i zero reakcji ze strony izby przyjęć.Wszedłem bo akurat wychodziła pani to skorzystałem z okazji.Tak działa służba zdrowia,a w tv wszystko cacy,ciemny lud kupuje.
bbc
2 miesiące temu
Umarł jak te ryby w Wiśle a Rafałek pije czystą wodę
Emeryt
2 miesiące temu
No czekał w kolejce !!!!!!!!!!!!!
Bibi
2 miesiące temu
Bo tak się dzieje w państwie prawa. Ludzie nie mają jak się poleczyc bo lekarze są nieosiagalni. A jak jakimś cudem się dodzwonić do przychodni czy pogotowia to ze zwykłego przeziębienia zrobią Koronowie USA. Smutne ale prawdziwe.
rolnik
2 miesiące temu
Czekał na przyjęcie do szpitala ?
Oj lekarze
2 miesiące temu
Pewnie badali go na covid a chłop miał wylew. Witajcie w nowej normalności.
Kto tak mówił
2 miesiące temu
Witajcie w nowej normalności.
lenka
2 miesiące temu
Niech wreszcie NFZ zaprzestanie płacenia kasy od pacjenta lekarzom rodzinnym. Teleporady to zwyczajne g....! Może wtedy przychodnie zostaną otwarte.
bDgURlMX
patrzcie
2 miesiące temu
i zapamiętajcie co zrobiła plandemia w polsce,wszystko nie działa łącznie z ochroną zdrowia a hipokryci zasłaniają się ochroną zdrowia na siłę przed koronaświrusem.
🐋🐬🐟
2 miesiące temu
To po wodzie z wisly🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳🐳
pacjentpolski
2 miesiące temu
żadna tajemnicza śmierć. Po prostu człowiek szedł po pomoc do szpitala, ale tam go nie przyjmowali i tak się skończyło. W poradniach rodzinnych też nie można uzyskać pomocy. Telefony są poblokowane i można sobie dzwonić codziennie i nic.Rejestratorki ucinają prywatne rozmowy , lekarz jest zamknięty na wszystkie spusty.Niech rząd zajmie się rodzinnymi lekarzami , bo to państwo w państwie.Oni będą głosić pandemię bez końca, bo tak im wygodnie.
jan
2 miesiące temu
Doczołgał się do namiotu i myślał, że mu ktoś udzieli pomocy, nie doczekał się
Nick
2 miesiące temu
Pewnie nie był chory na koronawirusa.... teraz tylko tamtych leczą ...
Anzelm
2 miesiące temu
Pewnie czekał na przyjęcie do szpitala i się nie doczekał...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić