Weszli do mieszkania 21-latka. Zdębieli, gdy zajrzeli do lodówki

30

Policjanci z Lublina podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 21-latka odnaleźli w lodówce zabronione substancje. Mieszkaniec Puław narkotyki ukrył w... opakowaniu po pierogach. Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia.

Weszli do mieszkania 21-latka. Zdębieli, gdy zajrzeli do lodówki
Policjanci z Lublina zatrzymali 21-letniego mieszkańca Puław, który w opakowaniu po pierogach ukryte miał narkotyki. (Policja)

W poniedziałek 12 lipca policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie udali się do jednego z mieszkań na terenie Puław. Funkcjonariusze otrzymali informację, że mieszkający tam 21-latek może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Ukrył narkotyki w opakowaniu po pierogach

Policjanci dokładnie sprawdzili mieszkanie, jednak podczas przeszukania pomieszczeń nie odnaleźli narkotyków. Dopiero gdy zajrzeli do lodówki, ich uwagę przykuło opakowanie po pierogach.

Jak się okazało 21-letni mężczyzna ukrył tam zabronione substancje. Łącznie podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

Młody mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. O jego losie zdecyduje sąd. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Zobacz także: Lewica sprawdzi finanse o. Rydzyka. „Wyciąga i defrauduje pieniądze”
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić