Wiceminister podał się do dymisji. Wszystko za sprawą tego zdjęcia

552

Kilka dni temu wiceminister edukacji Ukrainy Ihor Harbaruk odwiedził mera Lwowa Andrija Sadowego. Zdjęcie z wizyty, które opublikowano w sieci, wywołało burzę. Wszystko za sprawą głębokiego dekoltu asystentki wiceministra. W wyniku skandalu Harbaruk podał się do dymisji.

Wiceminister podał się do dymisji. Wszystko za sprawą tego zdjęcia
Od lewej: wiceminister edukacji Ihor Harbaruk, asystentka Chrystyna Tiszkun i mer Lwowa Andrij Sadowy (Facebook)

24 grudnia wiceminister edukacji Ukrainy Ihor Harbaruk odwiedził Lwów. Celem jego wizyty było sprawdzenie, jak funkcjonują ośrodki szkoleniowe i praktyki w szkołach zawodowych. Wiceministrowi towarzyszyła jego asystentka Chrystyna Tiszkun.

Polityk spotkał się z merem Lwowa Andrijem Sadowym. Zdjęcie z wizyty obiegło media społecznościowe i wywołało skandal. Wszystko za sprawą stroju 27-letniej asystentki wiceministra.

Chrystyna Tiszkun miała na sobie czarną suknię z głębokim dekoltem i rozcięciem na udzie. Uwagę zwrócił także jej naszyjnik z krzyżem. Na młodą prawniczkę spadła fala krytyki. Internauci i dziennikarze stwierdzili, że strój był niestosowny na oficjalne spotkanie.

Kobieta nie widziała w swoim stroju niczego złego. "Myślałam, że każdy ubiera się tak, jak lubi i jak mu wygodnie" - skomentowała w sieci. Po wszystkim zablokowała swój Instagram, ale internet i tak obiegły zdjęcia, na których pozowała m.in. w samej bieliźnie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jego asystentka miała głęboki dekolt. Wiceminister podał się do dymisji

We wtorek posłanka rządzącej partii Sługa Narodu Julia Hryszyna poinformowała, że rząd odwołał wiceministra edukacji Ihora Harbaruka. Polityk miał sam podać się do dymisji.

Zobacz także: Kijów przygotowuje się do wojny. Były szef MON przestrzega Rosję

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić