aktualizacja 

Wideo z ambulansu podbija sieć. "On powinien jeździć w Formule 1"

19

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie wideo zamieszczone przez tureckich sanitariuszy. Pokazano na nim trudy pracy w karetce w wielkim mieście. Nagranie ma 21 mln wyświetleń.

Wideo z ambulansu podbija sieć. "On powinien jeździć w Formule 1"
Wideo z kabiny ambulansu podbija sieć (TikTok)

Praca ratowników pogotowia wymaga wyjątkowych umiejętności i ogromnego poświecenia. Trudno jest zwłaszcza w ogromnych metropoliach, gdzie duży ruch na drogach stanowi wyzwanie dla każdego ambulansu. Kierowca musi mieć wtedy oczy dookoła głowy.

Tureccy ratownicy ze Stambułu są wyjątkowo aktywni na TikToku. Jedna z ekip rejestruje kamerą przejazdy po tym ogromnym mieście zamieszkałym przez kilkanaście milionów ludzi. Ich nagrania wideo pokazują jak wiele ryzykują, aby dotrzeć do poszkodowanych jak najszybciej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Szczególnie głośno o sanitariuszach ze Stambułu zrobiło się niedawno. Wszystko za sprawą niesamowitych umiejętności kierowcy karetki pogotowia. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać jak ambulans porusza się z ogromną prędkością pomiędzy wieloma samochodami. Jakby tego było mało, początek trasy był bardzo zakorkowany.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nagranie wideo ze Stambułu okazało się absolutnym hitem w TikToka. Obejrzano je ponad 21 milionów razy. Internauci docenili wysiłek i umiejętności kierowcy, nagradzając go pochwałami w komentarzach.

Niebywałe umiejętności, jestem pod wrażeniem - napisała komentująca.
On powinien jeździć w Formule 1 - skomentował internauta.
Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić