Widzisz ją? Zdjęcie z polskiego lasu. Arcytrudna zagadka

4

W trakcie spaceru leśnicy dostrzegli niewielkie zwierzę, które wręcz znakomicie się zakamuflowało. Trzeba bardzo mocno wytężyć wzrok, by dostrzec sarenkę. Czy ty, patrząc na poniższą fotografię, jesteś w stanie zlokalizować zwierzątko? Zachęcamy od zmierzenia się z tym testem na spostrzegawczość.

Widzisz ją? Zdjęcie z polskiego lasu. Arcytrudna zagadka
Gdzie ukryła się sarenka? (Facebook, Nadleśnictwo Karnieszewice, Lasy Państwowe)

Do sieci co jakiś czas trafiają testy na spostrzegawczość. Furorę robi łamigłówka zaserwowana przez leśników! Nadleśnictwo Karnieszewice zaprezentowało na Facebooku migawkę, na której ukryła się sarenka.

Czy na wyżej zamieszczonej migawce jesteś w stanie zauważyć niewielkie zwierzę? Śmiało można stwierdzić, że to łamigłówka o wysokim poziomie trudności. Trzeba mieć bardzo bystre oko, by wyłapać, gdzie jest sarna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Popek szczerze o plotkach na temat rzekomego romansu Lewandowskiej: "Romans wizerunkowo nie byłby im potrzebny..."

Udało się? Jeżeli tak, to teraz sprawdź, jak z tym zadaniem poradzą sobie również inne osoby. Jeśli natomiast nie potrafisz namierzyć zwierzęcia, to rozwiązanie prezentujemy na końcu artykułu.

Sarny prawie nie było widać. "Zachowywała się, jakby była martwa"

Niezwykłe odkrycie miało miejsce już jakiś czas temu. Przedstawiciele Lasów Państwowych odnieśli się do niego za pośrednictwem Facebooka. "Spacerując czasem po lesie, można spotkać takich ciekawych mieszkańców naszych lasów. Przekonali się o tym leśniczy leśnictwa Szczeglino Sylwester Malec oraz nadleśniczy nadleśnictwa Karnieszewice Tomasz Kurek" - zaznaczono w poście.

Idąc przez młodnik brzozowy, w pewnym momencie leśniczy pokazał mi, aby ściszyć głos i wskazał coś palcem. Początkowo za bardzo nie mogłem dostrzec, o co mu chodzi, gdyż zwierzę, które zauważył, skutecznie zakamuflowane było i na tle traw i ściółki leśnej było niemal niedostrzegalne - podkreślił nadleśniczy Tomasz Kurek.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić