o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Wielka Brytania. Polacy zgotowali mu piekło na ziemi. Ponieśli surową karę

290
Podziel się

25-letni Kamil L. mieszkający na wyspach dopuścił się straszliwej zbrodni. Mężczyzna współpracował z trzema innymi osobami. Polak, który napadł, porwał i gwałcił 27-letniego mężczyznę właśnie usłyszał wyrok.

Wielka Brytania. Polacy zgotowali mu piekło na ziemi. Ponieśli surową karę
25-letni Kamil L. został skazany przez sąd koronny w Liverpoolu na 18 lat więzienia. (Getty Images)
bErYSmlN

25-letni Kamil L. został skazany przez sąd koronny w Liverpoolu na 18 lat więzienia za porwanie, gwałt i napaść na 27-letniego mężczyznę. Do tej tragedii doszło w Bootle (Wielka Brytania) w 2015 roku. Polak nie działał w pojedynkę. Kamil L. wraz z trzema innymi osobami zgotowali porwanemu prawdziwe piekło. Dwie kobiety i mężczyzna, którzy dopuścili się przestępstwa zostali skazani w 2016 roku.

W listopadzie 2015 r. 27-latek został zaatakowany w domu w Bootle, po czym przewieziono go do domu Daniela M. w Netherton. Czteroosobowy gang przetrzymywał porwanego wbrew jego woli przez ok. 10 godzin. Kamil L. i Daniel M. najpierw zmusili mężczyznę do rozebrania się do naga. Następnie bili, torturowali i zmuszali go do wykonywania poniżających aktów seksualnych. Cześć z tych okrutnych momentów nagrano telefonem.

bErYSmlP

Dwie kobiety i mężczyzna skazani w 2016 r.

We wrześniu 2016 r. w wyniku procesu skazano Daniela M. zamieszkałego przy Simons Croft w Netherton. Mężczyzna usłyszał wyrok dożywocia za porwanie, gwałt, przetrzymywanie, napaść, która spowodowała uszkodzenie ciała, rabunek i sześć zarzutów dot. zmuszania mężczyzny do angażowania się w aktywność seksualną bez jego zgody.

Anna B. zamieszkała przy Simons Croft w Netherton została skazana na 12 lat więzienia za porwanie i dwa zarzuty zmuszania osoby do podejmowania czynności seksualnych bez zgody.

bErYSmlV

Druga kobieta, która brała udział w przestępstwie, Dagmara Sz. z Belton Road w Huyton została skazana na 15 miesięcy w zakładzie dla młodocianych. Kobieta odpowiadała za porwanie. Po kilku latach prokurator uznał za zasadne ponowne rozpatrzenie materiałów dowodowych w sprawie 25-letniego Kamila L. 25 maja br. Polak został skazany na 18 lat więzienia

Cieszę się, że ta bardzo niepokojąca sprawa została w pełni zakończona, a L. mierzy się z konsekwencjami swojej przerażającej przemocy i znęcania się z 2015 roku. Kamil L. i Daniel M. poddali swoją ofiarę tej straszliwej gehennie, której część została sfilmowana telefonem komórkowym przez Annę B. - powiedział po ogłoszeniu wyroku sierżant Jamie Dean.
Odwaga, jaką ofiara wykazała podczas pierwszego procesu oraz w następnych latach, zapewniła, że ​​cztery osoby stanęły przed sądem i miejmy nadzieję zapewniła pewnego rodzaju pocieszenie w pogodzeniu się z tym, co się stało - dodał Dean.
bErYSmlW
Zobacz także: Polska proponuje sankcje wobec Białorusi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErYSmmq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(290)
Tomek
3 tyg. temu
Zamiast 18 lat powinien dostać 50 lat odsiadki z ciężkimi robotami i dożywotnie pozbawienie praw publicznych albo bezwzględne dożywocie. Oczywiście dodatkowo dożywotnie pozbawienie praw publicznych , konfiskata mienia w całości i bardzo wysokie odszkodowanie dla ofiary.
Dronia
2 miesiące temu
Geby nie wyjściowe w dodatku to nasi ! Wyrabiaja opinie wszystkim ! Zwyrodnialcy jak mozna tak drugiego czlowieka potraktować ?
Lik
2 miesiące temu
Pokazać film poprosimy!!!!!
bErYSmmr
Bobi
2 miesiące temu
Nasłuchają się rada Maria, a potem wychodzą na ulicy i otpi.... cyrki
Jol53
2 miesiące temu
Polskie prawo chroni przestępców. W UK ich nazwiska i foto publikuje się w prasie, żeby każdy wiedział z kim ma do czynienia. O pedofilu, który wyszedł z więzienia są informowani ludzie w miejscu jego zamieszkania. Kiedy u nas tak będzie??
Lil
2 miesiące temu
wstyd za takich Polaków, kara słuszna ale powinni być deportowani do Polski bez możliwości wyjazdu z kraju do końca życia
endloch
2 miesiące temu
,,Podpiszemy umowę z Rosją i Emiratami to będzie super odwyk bo teraz to nic skazańcom nie pasuje wszystko źle jak odwiedzą więzienia innych od razu się zresocjalizują a oszczędności wszystko państwo z tych pieniędzy opłaci" I Putin tez będzie zadowolony z darmowej siły roboczej.
Arnold
2 miesiące temu
Dlaczego do artykułu nie został dołączony nagrany film? Czytający sami powinni ocenić ten event.
zdziwiony
2 miesiące temu
Pytanie czy 27-latek należał do tzw. furry? Tam jest wielu chętnych, a ten to był chyba lisem. Najpierw im mógł dawać, potem odwrócić kota ogonem i ich posłać do paki.
Maria
2 miesiące temu
Super kara tylko dlaczego taka mała i nie w kamieniołomach i dlaczego tyle lat trwało ukaranie zwyrodnialców życzę powrotu do zdrowia i równowagi ofierze ja już dawno mówię że po co utrzymywać więzienia w Polsce i płacimy wszyscy na bandytów chociaż niby wszyscy są tam niewinni podpiszemy umowę z Rosją i Emiratami to będzie super odwyk bo teraz to nic skazańcom nie pasuje wszystko źle jak odwiedzą więzienia innych od razu się zresocjalizują a oszczędności wszystko państwo z tych pieniędzy oplaci
D.b.
2 miesiące temu
Takie wyroki powinny być w Polsce
Zen Horst
2 miesiące temu
Za tego typu przestępstwa powinna być kara śmierci. Jednak w tym akurat przypadku to z tego co mi wiadomo, to ofiara miała powielać pornografię dziecięcą. Więc jeśli to prawda - skazanych natychmiast oczyścić z zarzutów i udzielić nagrody za wzorową postawę obywatelską !
uk. . .
2 miesiące temu
Oto właśnie jest następny przykład! Uczciwy Polaku unikaj rodaka bo zniszczy cię! Uciekinierzy z pl. co mają wyroki tu właśnie uciekli!
bErYSmmj
ukukuk
2 miesiące temu
Piszcie imiona i nazwiska skoro są tacy sławni w UK. Daniel Misiolek , Dagmara Szary, Anna Baszak
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić