o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Prezydentówna zasmuciła tatę

29
Podziel się

Kinga Duda nie jest już doradczynią prezydenta. Informację w rozmowie z portalem Onet potwierdziła doradczyni Andrzeja Dudy, Zofia Romaszewska.

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Prezydentówna zasmuciła tatę
Kinga Duda (PAP, Leszek Szymański)
bDzKQAad

Potwierdziły się doniesienia tygodnika "Wprost" dotyczące Kingi Dudy. Okazuje się, że córka prezydenta Andrzeja Dudy nie jest już jego doradczynią społeczną. Informację w rozmowie z portalem Onet potwierdziła Zofia Romaszewska.

Kinga Duda objęła stanowisko doradczyni prezydenta w sierpniu 2020 roku. Według portalu Gazeta.pl przez ten czas 25-latka przygotowała jedno opracowanie. Ze względu na wewnętrzny charakter dokumentu, jego treść nie mogła zostać udostępniona. Na stronie internetowej prezydenta nie ma już biogramu Kingi Dudy, który zamieszczono po objęciu przez nią stanowiska.

bDzKQAaf

Odejście ma mieć związek z nowym etapem życia zawodowego córki prezydenta. 25-latka jest znawczynią prawą amerykańskiego. W czasie studiów pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ.

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
bDzKQAal
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzKQAaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Jaca
7 dni temu
Powinna tatusia poduczyć , by nie łamał konstytucji !!! Chyba nie był na tej lekcji !!!
Ala
7 dni temu
25-latka jest znawczynią prawą amerykańskiego. Padłam!!! Sama mam mądrego syna w tym wieku. Ale żeby być znawcą nie wystarczy 2 lata gdzieś popracować.
5555
7 dni temu
to napiszcie gdzie dostala stanowisko w jakiekj panstwowej firmie .... bez kompetencji
bDzKQAaH
florek
7 dni temu
ja w swoim zawodzie pracuję od 1978roku.czy jestem znawcą?cos tam wiem to pewne.zazdroszczę córce dudy,że w wieku 25lat jest już "znawcą"strach pomyśleć kim będzie w wieku swojego ojca geniusza.
goguś
7 dni temu
Z tymi znawcami to ostrożnie
Najnowsze komentarze (29)
Ada
6 dni temu
Autor tego artykułu powinien się dokształcić... jaka prezydentówna? Stanowisko prezydenta to nie tytuł naukowy czy nazwisko .... zgodnie z tymi bzdurami moja żona to kierownikówna ?
GORZKA PRAWDA
6 dni temu
CYRK !
Suweren
6 dni temu
W ten sposób pan duda ze swoją 1 damą niszczą prestiż Urzędu Prezydenta Polski. Podstawowe czynności to zajmowanie się sobą na koszt podatników i pogarda dla społeczeństwa.
goki
6 dni temu
Biedulka zmęczyła się uprawianiem fikcji, ale tatuś wciśnie ją na lepszą fuchę może w PKO, Orlenie, PZU, KGHM, przecież to fachura najwyższych lotów.
obiektyw
6 dni temu
To stanowisko z pewnością nie przynosiło jej chwały (delikatnie mówiąc )
obiektyw
6 dni temu
To stanowisko z pewnością nie przynosiło jej chwały (delikatnie mówiąc )
iiio
6 dni temu
spółka rodzinna.
Tonic
6 dni temu
Córka , Geniusz 🤣🤣🤣🤣🤣🥴🥴🥴🥴 . Tak się zna na konstytucji jak jej tatuś 🤭🤭🤭😷😷😷🤣🤣🤣
bDzKQAaz
Zenek
6 dni temu
Ale się usmialam.Znawczynia to będzie za 20 lat pracując w USA i ciągle ucząc się .A i tak nigdy do czołówki nie dolaczy.Taka ciemnotę można wciskać tym,którzy nie znają Ameryki.
Zgrywus
6 dni temu
Pewnie przygotowała opracowanie: „Tato nie słuchaj Prezesa”. Niestety ze względu na wewnętrzny charakter dokumentu, jego treść została utajniona ;)
aza
7 dni temu
Czy zna się na prawie amerykańskim jak ojciec na prawie polskim ?
jamci
7 dni temu
znawcą prawa jakiegokolwiek jest się po wielu latach nie tylko nauki ale i praktyki mając swoje lata mogła co najwyżej poczytać
joda
7 dni temu
Był komentarz, znikł komentarz, same cuda.
Jurek
7 dni temu
To "znawstwo", to odziedziczyła po tatusiu. Ten też się zna na wielu sprawach, a najbardziej jest zorientowany w prawie konstytucyjnym!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić