Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Prezydentówna zasmuciła tatę

29
Podziel się:

Kinga Duda nie jest już doradczynią prezydenta. Informację w rozmowie z portalem Onet potwierdziła doradczyni Andrzeja Dudy, Zofia Romaszewska.

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Prezydentówna zasmuciła tatę
Kinga Duda (PAP, Leszek Szymański)

Potwierdziły się doniesienia tygodnika "Wprost" dotyczące Kingi Dudy. Okazuje się, że córka prezydenta Andrzeja Dudy nie jest już jego doradczynią społeczną. Informację w rozmowie z portalem Onet potwierdziła Zofia Romaszewska.

Kinga Duda objęła stanowisko doradczyni prezydenta w sierpniu 2020 roku. Według portalu Gazeta.pl przez ten czas 25-latka przygotowała jedno opracowanie. Ze względu na wewnętrzny charakter dokumentu, jego treść nie mogła zostać udostępniona. Na stronie internetowej prezydenta nie ma już biogramu Kingi Dudy, który zamieszczono po objęciu przez nią stanowiska.

Odejście ma mieć związek z nowym etapem życia zawodowego córki prezydenta. 25-latka jest znawczynią prawą amerykańskiego. W czasie studiów pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ.

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Ada
rok temu
Autor tego artykułu powinien się dokształcić... jaka prezydentówna? Stanowisko prezydenta to nie tytuł naukowy czy nazwisko .... zgodnie z tymi bzdurami moja żona to kierownikówna ?
GORZKA PRAWDA
rok temu
CYRK !
Suweren
rok temu
W ten sposób pan duda ze swoją 1 damą niszczą prestiż Urzędu Prezydenta Polski. Podstawowe czynności to zajmowanie się sobą na koszt podatników i pogarda dla społeczeństwa.
goki
rok temu
Biedulka zmęczyła się uprawianiem fikcji, ale tatuś wciśnie ją na lepszą fuchę może w PKO, Orlenie, PZU, KGHM, przecież to fachura najwyższych lotów.
obiektyw
rok temu
To stanowisko z pewnością nie przynosiło jej chwały (delikatnie mówiąc )
obiektyw
rok temu
To stanowisko z pewnością nie przynosiło jej chwały (delikatnie mówiąc )
iiio
rok temu
spółka rodzinna.
Tonic
rok temu
Córka , Geniusz 🤣🤣🤣🤣🤣🥴🥴🥴🥴 . Tak się zna na konstytucji jak jej tatuś 🤭🤭🤭😷😷😷🤣🤣🤣
Zenek
rok temu
Ale się usmialam.Znawczynia to będzie za 20 lat pracując w USA i ciągle ucząc się .A i tak nigdy do czołówki nie dolaczy.Taka ciemnotę można wciskać tym,którzy nie znają Ameryki.
Zgrywus
rok temu
Pewnie przygotowała opracowanie: „Tato nie słuchaj Prezesa”. Niestety ze względu na wewnętrzny charakter dokumentu, jego treść została utajniona ;)
aza
rok temu
Czy zna się na prawie amerykańskim jak ojciec na prawie polskim ?
jamci
rok temu
znawcą prawa jakiegokolwiek jest się po wielu latach nie tylko nauki ale i praktyki mając swoje lata mogła co najwyżej poczytać
joda
rok temu
Był komentarz, znikł komentarz, same cuda.
Jurek
rok temu
To "znawstwo", to odziedziczyła po tatusiu. Ten też się zna na wielu sprawach, a najbardziej jest zorientowany w prawie konstytucyjnym!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić