aktualizacja 

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Prezydentówna zasmuciła tatę

47

Kinga Duda nie jest już doradczynią prezydenta. Informację w rozmowie z portalem Onet potwierdziła doradczyni Andrzeja Dudy, Zofia Romaszewska.

Wielkie zmiany w życiu Kingi Dudy. Prezydentówna zasmuciła tatę
Kinga Duda (PAP, Leszek Szymański)

Potwierdziły się doniesienia tygodnika "Wprost" dotyczące Kingi Dudy. Okazuje się, że córka prezydenta Andrzeja Dudy nie jest już jego doradczynią społeczną. Informację w rozmowie z portalem Onet potwierdziła Zofia Romaszewska.

Kinga Duda objęła stanowisko doradczyni prezydenta w sierpniu 2020 roku. Według portalu Gazeta.pl przez ten czas 25-latka przygotowała jedno opracowanie. Ze względu na wewnętrzny charakter dokumentu, jego treść nie mogła zostać udostępniona. Na stronie internetowej prezydenta nie ma już biogramu Kingi Dudy, który zamieszczono po objęciu przez nią stanowiska.

Odejście ma mieć związek z nowym etapem życia zawodowego córki prezydenta. 25-latka jest znawczynią prawą amerykańskiego. W czasie studiów pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ.

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić