o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Wojciech Darewicz
|

Wielkopolska. Tragedia podczas wykopków w Prusimiu. Śmierć na miejscu

128
Podziel się

Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce podczas prac polowych w miejscowości Prusim. Ofiara to mężczyzna, który zaklinował się w jednej z maszyn rolniczych. Na ratunek ruszyły cztery zastępy straży pożarnej. Niestety było już za późno.

Wielkopolska. Tragedia podczas wykopków w Prusimiu. Śmierć na miejscu
85-letni mężczyzna zaklinował się w kopaczce do ziemniaków. Wypadku nie przeżył. Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)
bDyFQgth

Tragedia rozegrała się w powiecie międzychodzkim, w gminie Kwilcz. Do wypadku doszło w piątek, 28 sierpnia. 85-letni mężczyzna wpadł do kopaczki do ziemniaków. Na ratunek ruszyli strażacy, ale życia mężczyzny nie udało się ocalić. Po przybyciu lekarz stwierdził, że rolnik poniósł śmierć na miejscu.

Wielkopolska. Rolnik wpadł do kopaczki do ziemniaków

Okoliczności zdarzenia bada policja. Sprawę nadzoruje prokuratura. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie, kopaczka do ziemniaków najprawdopodobniej się zablokowała. Ofiara, próbując ją odblokować, mogła nie zachować ostrożności i doprowadzić do nieszczęścia.

bDyFQgtj
bDyFQgtK
KOMENTARZE
(128)
Omg
5 miesięcy temu
A na zdjęciu poglądowym siewnik. Brawo autorze.
Dre
5 miesięcy temu
85 lat i w polu taka to wygoda na wsi
Janusz
5 miesięcy temu
A na zdjęciu siewnik🤣🤣🤣
bDyFQgtL
emeryt
5 miesięcy temu
wieś wymiera jak na zachodzie , kto był ten wie .zostali starcy i chcą jeszcze pracować ale siły zwinności już brak wiem po sobie .
MARO
5 miesięcy temu
Taki wiek to już chyba nie czas na prace w polu !
Najnowsze komentarze (128)
janek
5 miesięcy temu
miał przecież 1000zł emerytury to po co pojechał na pole kopac te cholerne ziemniaki za 1000zł nie potrzeba pracować jakby co szkoda człowieka maszyny są niebezpieczne
Zajawka
5 miesięcy temu
Mężczyzna wpadł do kopaczki ziemniaków. Na ratunek ruszyli strażacy, ale życia mężczyzny nie udało się ocalić.Strażacy czterech zastępów dogladali pola ,wiedzieli że będzie wypadek czy co????
zyga
5 miesięcy temu
wyżywacie się na nieszczęściu starszego człowieka ,a póżniej pobiegniecie na bazarki szukać warzyw wyhodowanych przez takich dziadków bo to i taniej ,i nie stosuje tyle chemii.podłość i obłuda.
microszkop
5 miesięcy temu
85 lat a młode byki na emeryturach albo rentach po rodzicach kcapach.
lolo
5 miesięcy temu
Jakby ruszyło 6 zastępów to pewnie by przeżył. Nie nie przeżył by. To po co to pisać.
pamo
5 miesięcy temu
pracował bo nie umiał żyć bez pracy,był pracowity tej cechy ludziom teraz brakuje
jaca
5 miesięcy temu
Siewnik ma z tym sporo wspolnego.Mogliscie wstawic helikopter
żal
5 miesięcy temu
Tak się dzieje gdy domownicy wykorzystują staruszków.A do kościółka to strach wirusa psełdo.
bDyFQgtD
yeti
5 miesięcy temu
szkoda człowieka na pewno pracowity i ciągneło go do roboty na polu ,ale w tym wieku w tych czasach , pewnie miał emeryturę a ziemniaków tak dużo nie używa sięi można kupić worek za niewielkie pieniądze. ale co nawyk to nawyk
wójt
5 miesięcy temu
Na wsiach istnieje moda na pracowitego staruszka. Nikt nie mówi, że to absurd. Wszyscy mówią, że to wspaniałe i godne naśladowania.
emeryt rolnik
5 miesięcy temu
Brutalna rzeczywistość .Emerytura rolnicza to nawet nie 1000 zł , nie starcza na opał i opłaty ,więc próbują jeszcze pracować .Nierobom płacą więcej zasiłku i jeszcze dodatki wszelkiego rodzaju .
WSGREWGH
5 miesięcy temu
głupio zrobił, ale nikomu nie życzę. pośpiech i brak rąk do pracy (pomocników, którzy by asekurowali) też niestety zbiera stale żniwa.
Tola
5 miesięcy temu
Na bank miał choroby współistniejące.
judasz
5 miesięcy temu
Gdy resztka kasy z budżetu zostanie rozkradziona a długi większe od gierkowskich trzeba będzie spłacić, wtedy pyskujące tu jenoty nie dostaną żadnej emerytury i będą zmuszone pracować do śmierci lub iść pod kościół.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić