Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Więzień zabił okrutnego pedofila. Śmiał się, gdy usłyszał wyrok

27
Podziel się:

Psychopatyczny więzień w akcie "sprawiedliwości" zamordował Richarda Huckle'a, który był uznawany za "najgorszego pedofila w Wielkiej Brytanii". 30-letni zabójca stanął przed sądem, a podczas rozprawy i ogłaszania wyroku śmiał się i ziewał.

Więzień zabił okrutnego pedofila. Śmiał się, gdy usłyszał wyrok
Richard Huckle został zamordowany przez współwięźnia

Paul Fitzgerald zabił swojego współwięźnia Richarda Huckle'a. Zgwałcił go, wbił mu długopis w nozdrze i udusił go kablem. Ustalono, że jego atak trwał 78 minut.

30-latek powiedział, że chciał także ugotować i zjeść części ciała swojej ofiary oraz zabić więcej współwięźniów, ale "za długo się bawił". Dodał, że chciał, aby 33-letni pedofil poczuł to, co czuły jego ofiary.

Sąd usłyszał, że Fitzgerald cierpi na szereg schorzeń, w tym psychopatię, antyspołeczne zaburzenie osobowości i zaburzenie tożsamości płciowej. Ma wcześniejsze wyroki skazujące za brutalne i seksualne przestępstwa, począwszy od 13 roku życia. Sędzia powiedział, że jedynymi okolicznościami łagodzącymi były problemy ze zdrowiem psychicznym Fitzgeralda, które były wynikiem fizycznego i seksualnego wykorzystywania, którego doznał jako dziecko.

Jesteś psychopatą i czerpiesz radość z fantazjowania o gwałceniu, torturowaniu, zabijaniu, a nawet zjadaniu innych. Zrobiłeś to dla własnej przyjemności, a także po to, by wymierzyć skazanemu pedofilowi to, co nazwałeś sprawiedliwością. Opisując późniejsze wydarzenia, powiedziałeś: "Dałem się ponieść temu, ile radości sprawiało mi to, co mu robiłem" - powiedział oskarżonemu sędzia.

30-letni psychopata zamordował pedofila. Jaki wyrok usłyszał?

Paul Fitzgerald został skazany na dożywocie z możliwością warunkowego zwolnienia dopiero po 34 latach. Ten wyrok najwyraźniej nie zrobił na nim wrażenia - podczas rozprawy śmiał się i ziewał.

Zamordowany Richard Huckle otrzymał 22 wyroki dożywocia w 2016 r. za bezprecedensową liczbę przestępstw popełnionych wobec dzieci. Dopuszczał się molestowania i gwałtów na dzieciach w wieku od sześciu miesięcy do 12 lat w Malezji i Kambodży.

Zobacz także: Zbrodnia miłoszycka. Zbigniew Ćwiąkalski: Tomasz Komenda przyjął wyrok z ulgą

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
aaa
rok temu
No, to Jakimowicza za kupno 12-letniej Tajki też by wybierzmował.
gnago
2 lata temu
Margot czytaj i myśl
Nasha
2 lata temu
karma
Sąd biskupi?
2 lata temu
Co na to,, nasi'' księża
zyga
2 lata temu
Powinni go zaprosić po turne objazdowych po krajach a nie odrazu klatka , nasz kraj powinien tak na rok odwiedzić w pierwszej kolejności
bolo
2 lata temu
Powinni go za karę zwolnić z więzienia. I dać order zasługi dla ludzkości.
Fackpis
2 lata temu
Powinien dostać 1 rok za to i tyle nie zabil człowieka?!
Nikt6
2 lata temu
Choć sam ma sporo na sumieniu, to za tego... ( nazwijcie go jak chcecie :) do końca życia i wyroku powienien jeść same schabowe.
pawel
2 lata temu
no i co ?
Zapytowywanie
2 lata temu
Ustalono, że jego atak trwał 78 minut. Cóż za precyzja! To dane z monitoringu?
ak001
2 lata temu
To nie dali mu nagrody?
szaman
2 lata temu
Brawo dla służby więziennej za cierpliwość.
asd
2 lata temu
Bohater, na którego nie zasługujemy
666
2 lata temu
Wreszcie o2 pisze jakieś dobre wiadomości brawa dla tego gościa
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić